Strona główna Na sygnale Wypadki Zderzenie na trasie. Mama i córka w szpitalu

Zderzenie na trasie. Mama i córka w szpitalu

6
fot. OSP Lutomiersk
Dwie osoby – matka i córka – zostały przewiezione do szpitala w Pabianicach na skutek wypadku, do jakiego doszło wczoraj na ul. 3 Maja w Lutomiersku (drodze wojewódzkiej nr 710). Zderzyły się MAN i Skoda Fabia.

Kraksa miała miejsce około godz. 18.50 na skrzyżowaniu przy stacji paliw. Jak informują lutomierscy druhowie, pod jadącą od strony Łodzi ciężarówkę (na sieradzkich numerach rejestracyjnych) wjechała osobówka (tablice łódzkie).

– Gdy przyjechaliśmy na miejsce zdarzenia, 52-letnia, kierująca Skodą kobieta i jej 15-letnia córka przebywały w pojeździe. Założyliśmy im kołnierze ortopedyczne, później zajęli się nimi ratownicy medyczni. Kierowcy MAN-a nic się nie stało – wyjaśnia Szymon Giza, rzecznik prasowy komendy powiatowej PSP w Pabianicach.

Straty materialne oszacowano na 11 tysięcy złotych. W trwającej ponad godzinę akcji (trzeba było m.in. usunąć z jezdni rozbite pojazdy) uczestniczyły cztery zastępy straży pożarnej – dwa zawodowe i dwa ochotnicze, w sumie 18 osób.

fot. OSP Lutomiersk
REKLAMA

6
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ktos

Dziasiaj opisany wczorajszy wypadek i to nie w pabianicach, a dzisiejszy przy gminie przed 8 rano ktory mial miejsce to cisza o nim. Redaktor zaspal?

Trzeba było nas poinformować, a nie teraz z pretensjami…

Radio scan

Zapomnialo sie radyjka podkrecic glosniej? Tylko nie piszcie ze nie podsluchujecie bo yepne ze smiechu 🙂 🙂 🙂 🙂

Jakiego radia?

ktos

Panie redaktorze ja pana nie winie mam ta informacje z poreki i myslalem ze cos o tym wypadku napiszecie i tylko tyle bo wiem nie mozna byc wszedzie, takze bez nerw bo pretensji nie mam. A z tym zaspaniem to tak zartobliwie.

RafałPAB

BABY NA TORY