Strona główna Aktualności Zawstydzili sucharem Karola

Zawstydzili sucharem Karola

0

Grupa przyjaciół z Pabianic wzięła udział w kultowym programie telewizyjnym „Familiada” prowadzonym przez Karola Strasburgera.

Pabianiczanie, którzy niemal w komplecie na co dzień studiują medycynę wystartowali pod nazwą „Światowid”. Pod taką nazwą realizują projekt podróżniczy, dzięki któremu starym busem zwiedzają świat. W tamtym roku zwiedzili Bałkany, w tym byli w Gruzji.

 

Mieszkańcy naszego miasta dwukrotnie wystąpili w programie. W zeszłym tygodniu nie dali szans rodzinie Więsików i awansowali do finału. Tam jednak do głównej wygranej – 16 tys. zabrakło im 16 punktów. Okazało się, że przyjaciele za bardzo się znają i udzielali tych samych odpowiedzi. Ostatecznie wygrali 1545 zł.

Wczoraj wystąpili w programie po raz drugi. Widać było, że są już bardziej rozluźnieni raz nawet zawstydzili „sucharem” samego mistrza takich dowcipów – Karola Strasburgera. Pabianiczanie odpowiadali dobrze, ale brakowało kropki nad „i”. Rywale – rodzina Kossakowskich przejmowała odpowiedzi i awansowała do finału kosztem Światowida.

Cały odcinek z udziałem Światowida z 12 października:

Cały odcinek z udziałem Światowida z 18 października:

„Nie spodziewaliśmy się, że dojdziemy do finału” – podsumowanie pierwszego występu:

„I tak się cieszymy, bo przyjechaliśmy dla zabawy” – podsumowanie drugiego występu i pożegnanie z programem:

REKLAMA