Strona główna Sport Koszykówka Zawodnik PKK z powołaniem do kadry Polski

Zawodnik PKK z powołaniem do kadry Polski

0

Grający w Pabianicach Przemysław Kociszewski został doceniony przez sztab reprezencacji do lat 14 i dzięki temu pojedzie do Władysławowa na konsultacje trenerskie.

Jak widać dobra gra Kociszewskiego na mistrzostwach Polski i w różnych turniejach została zauważona. Przemysław występuje w PKK99 od dwóch sezonów, a w przyszłym przejdzie z kategorii młodzika do kadeta. Swoje pierwsze koszykarskie kroki stawiał on natomiast w Starcie Łódź.

Kociszewski stał się tym samym piątym zawodnikiem PKK99, który otrzymało powołanie do kadry Polski. Wcześniej na różnych szczeblach reprezentacji występowali: Szymon Juniak, Michał Michalak Bartosz Wróbel oraz Szymon Barys.

Kociszewski będzie starał się zaprezentować z jak najlepszej strony. Już w sierpniu bowiem Polska kadra pojedzie bowiem na turniej do Hiszpanii. W samolocie znajdzie się jednak miejsce dla zaledwie 32 zawodników. Mamy zatem nadzieję, że zawodnik Pabianickiego klubu wywalczy sobie w reprezentacji silną pozycje.