Strona główna Sport Sporty walki Zawiedli w próbie generalnej

Zawiedli w próbie generalnej

0

Słabo podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Juniorów spisali się zapaśnicy PTC.

Rozgrywane w Kostrzynie nad Odrą zawody były dla pabianiczan próbą generalną przed Mistrzostwami Polski Juniorów, które będą gościć w Pabianicach 23 kwietnia. W Kostrzynie walczyło 139 zawodników z 31 klubów z Polski, Białorusi, Danii, Czech i Holandii.

Dawid Grobelny (84 kg) wygrał tylko jedną walkę, a w dwóch pozostałych po fatalnych błędach przegrał na plecy. Usprawiedliwieniem takiej formy naszego zawodnika może być fakt, iż długo zmagał się z kontuzjami.

Nieco lepiej poszło Jakubowi Madajowi (84 kg), który zajął 8. miejsce. Kuba wygrał 2 pojedynki i po wolnym losie powinien wywalczyć medal, ale niestety przegrał dwie decydujące walki na niespełna 30 sek przed końcem, oddając punkty na zonie. – Jeżeli Jakub poprawi pracę na ręce może pokusić się o medal w nadchodzących mistrzostwach – ocenia Waldemar Sawosz.

Mateusz Domagała (120 kg) przegrał pierwszą walkę z Białorusinem Pavlem Rudakowem (0:8) późniejszym zwycięzcą tej kategorii i w drugiej walce zupełnie się pogubił – przegrywając 2:6 z Michałem Rusem z Legii Warszawa.

Te wyniki nie napawają optymizmem przed zbliżającymi się MP, które odbędą się w pabianickiej Powiatowej Hali Sportowej. Pozostaje mieć nadzieje, że ten występ będzie dla naszych zawodników zimnym prysznicem i u siebie pokażą klasę.

REKLAMA
Poprzedni artykułCitroen w Citroena
Następny artykułKierowca ranny na Partyzanckiej
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments