Strona główna Aktualności Polityka Zaskakująca lista KO do sejmu. Próżno szukać znanych nam nazwisk

Zaskakująca lista KO do sejmu. Próżno szukać znanych nam nazwisk

20
Dawid Zakrzewski (drugi z lewej)
Koalicja Obywatelska szykuje się do wyborów parlamentarnych, które odbędą się 15 października. Dziś rano Donald Tusk zaprezentował tzw. lokomotywy niektórych okręgów, ale do mediów przedostały się pełne listy kandydatów. 

Portal wpolityce.pl opublikował pełne listy wszystkich okręgów wyborczych. W naszym (nr 11) znalazło się 17 kandydatów. Jedynką jest jak zwykle niezwiązany zbytnio z naszym regionem Cezary Tomczyk. Trudno tez szukać znanych pabianiczanom nazwisk. Na miejscu siódmym jest 32-letni pabianiczanin Dawid Zakrzewski. Młody adwokat w ostatnim czasie był bardzo aktywny w przestrzeni publicznej.
Na jedenastym miejscu jest była radna powiatowa Monika Pawlak-Szpotan. Wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej w powiecie nie była ostatnio zbyt aktywna w polityce.

Reszta nazwisk mieszkańcom Pabianic (to największe miasto 11. okręgu) raczej nie będzie znana.

Koalicję Obywatelską tworzą: Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni.

Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że na liście do senatu nie znajdzie się Krzysztof Habura. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wolno wstawiać zdjęcia z informacjami wprowadzającymi w błąd? „Polak w ruinie” takiej ruinie, że w wolne dni nie da się już w spokoju nigdzie jechać, bo przez tą drożyznę wszędzie pełno ludzi na urlopach. Za PO się jeździło i kolejek nie było. Donald ratuj Niemców, bo w Polsce się nie mieszczą na plażach.

Spot reklamowy PIS sprzed ok 10 lat o cenach paliw. #benzyna #paliwa #… | TikTok
https://www.tiktok.com/@wideoprezentacje/video/7108354255492287750 , masz rację Tusk to zło, straszył Polaków że benzyna będzie po 5 zlotych:):), dobrze że rządzący udowodnią że benzyna nie będzie już nigdy po 5 zlotych.

A wy może nie? Wszyscy tacy sami .

Pod Marketem Alkoholowym że drogo? Ale chociaż smacznie 🙂

Ale jak to?!
Przecież Kaczyński to autokrata, a w PO jest taka demokracja …..

Czemu są dwie pozycje „11.”?!? Oni nawet list nie potrafią dobrze ułożyć…

Monika rezerwowa

Z tym układaniem list to masz racje. Dlaczego nie ma: M.WEBERA, A. MERKEL, O. SCHOLZA, J.PRIGOŻINA. W. PUTINA, A. ŁUKASZENKI? Oj igrają z ogniem. Myślą że nr 1, obiecując przyjęcie każdej ilości ,, emigrantów”, potrafi im pociągnąć tę PUSZKĘ PANDORY do wygranej. Większe prawdopodobieństwo wygrania 550 milionów w totka.

Bo Tfusk wydymał nawet swoich ludzi 🙂 A tak Habura i Rąsia witali wodza w Pabianicach w październiku 🙂

Jestem przeciwnikiem PiSu, ale te hasła ze zdjęcia są głupie (może poza pierwszym, bo wiadomo, że wszystko drogie). Więcej merytorycznych argumentów (których mnóstwo), mniej efekciarstwa i grania na emocjach.

wiesz, wszystko na ostatnia chwile, po kosztach…

Reklamowanie alkoholu przez członków PO 🙂 Co za żenada

Zdjęcie listy robione liczydłem? Bo na kalkulator to stanowczo zbyt wysoka jakość…

zoom 1000x z drona przez okno biura

Ciekawe hasła i program mają te leniuchy ze zdjęcia. A kolega ich podnosi ceny za wodę a to dobre. Co za piękną hipokryzja

UNIEWAŻNIAM listę okręgu nr 11 !!!!!

POpieram unieważnienie.Ja jeszcze się zastanawiam co by sobie unieważnić.

ręce opadają łapiecie się panowie haseł z dupy sadze ze jak wy byscie byli u koryta to mieli bysmy druga Irlandie, przypomne słowa waszego ministra finansów PIENIĘDZY NIEMA I NIE BEDZIE, no i wyczyny waszego ziomka z podwórka bylego ministra sportu z konstatnynowa Pana A. Biernata, wydane pieniadze na szkutnie z której smieja sie nawet żeglarze to sa fakty a wy umiecie tylko szczekac jak sie wybory zbliżają mnie sie żyje lepiej teraz niz za waszych panowań wszedzie byly śmieciowe umowy i jawne oszustwa na VAT

Teraz Usłyszysz Same Kłamstwa

I bardzo dobrze że Krzysztofa nie będzie, dlatego będę głosować na KO