Strona główna Aktualności Z miasta Zaprojektuj kartę i wygraj aparat

Zaprojektuj kartę i wygraj aparat

2

Ratusz ogłosił konkurs na projekt graficzny Karty Pabianiczanina, w wersji dla dzieci i dorosłych. Zwycięzcy otrzymają aparaty fotograficzne.

Prace mają być wykonane na kartce w formacie A4 i w wersji elektronicznej. Ważne, żeby projekt na awersie zawierał napis „Karta Pabianiczanina” i herb miasta (do pobrania na stronie urzędu), na rewersie: miejsce na imię i nazwisko oraz adres posiadacza karty, numer i okres ważności karty oraz miejsce na hologram (12×12 mm).

Do 20 lutego prace można zostawić w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Zamkowej 16 – Biuro Obsługi Interesantów albo przesłać pocztą z dopiskiem „konkurs na projekt graficzny Karty Pabianiczanina”. Regulamin konkursu.

Karta Pabianiczanina (wymiarami będzie przypominać kartę kredytową) to pakiet ulg dla osób, które zadeklarują, że podatek dochodowy rozliczą w Urzędzie Skarbowym w Pabianicach. Wydawana będzie od 3 kwietnia. Karta będzie uprawniała do 50 proc. zniżki na przejazd komunikacją miejską (dzieci i młodzież zapłacą 50 proc. biletu ulgowego), tańszego o połowę abonamentu w strefie płatnego parkowania, a także rabatów proponowanych przez firmy i instytucje, które zostaną partnerami programu. Z ulg w ramach programu mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

karta powinna być cała szara jak nasze miasto i obowiązkowo powyginana jak nasze szyny tramwajowe,

„dzieci i młodzież zapłacą 50 proc. biletu ulgowego” czy renciści również? Z tytułu renty i umiarkowanego stopnia niepełnosprawności przysługuje mi już teraz zniżka 50%. Od renty jest pobierany podatek dochodowy który trafia do Pabianic. Czy w związku z tym będę miał prawo do biletu 25%?