Senator Maciej Łuczak założył kalosze i zagonił swoich ludzi do roboty. 

Działacze Prawa i Sprawiedliwości poniedziałkowe popołudnie spędzili w lesie. W Chechle Drugim pod czujnym okiem leśników sadzili sosny.

– Musimy zwiększać powierzchnię lasów, bo lasy mają pozytywny wpływ na nasz życie – zachęcił polityków Adam Pewniak, nadleśniczy z Nadleśnictwa Kolumna.

Za kostury (narzędzie do sadzenia drzew) chwycili radni powiatowi i miejscy. Sejmik wojewódzki reprezentował Krzysztof Ciebiada, który pracował w parze z Markiem Czechowski z Klubu Gazety Polskiej.

Senator ze swoimi ludźmi zalesił około pół hektara terenu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najpierw wyrżnęli a teraz próbują tuszować głupotę. Ale kilkadziesiąt lat poszło bezpowrotnie tak jak i oni niebawem odejdą. Ale suweren pamięta…

@ Jerzy L. Przy tylu drzewach ile wycięto pod budowę np. S8 czy A1, A2 ustawa Szyszki jest jak penseta przy kombajnie. Kiedy ty drogi suwerenie posadziłeś coś ostatnio prócz posta i ……

@Kropelka – jest różnica w wycince pod budowę autostrady, która ma służyć ludziom, a wprowadzeniu ustawy, która zezwala na bezkarną wycinkę przez każdego

@XXX- autostrady powstały dlatego żebyś mógł szybko i wygodnie przemieścić cztery litery z punktu A do punktu B. Jaka jest różnica między twoją wygodą a właściciela działki, który chce mieć słońce w salonie albo wiecznie kłócić się z sąsiadem o grabienie liści z jego drzewa ?

No i git. Mnie się podoba, że nie tylko produkują się w TV ale wzięli drzewka i urośnie las. Częściej takie akcje i nie tylko PiS ale wszyscy! I wszyscy skorzystają!

@Kropelka – sam wycinałem drzewa pare lat temu i wiem jak to wygląda. A jaka jest różnica? Hmm no taka, że po tej autostradzie są dostarczane towary do sklepu żebyś mogła sobie zjeść smaczne owoce z południa Hiszpanii. Jest też różnica przy wycince kilkuset drzew dla rozwoju kraju i podążania za czasami gdzie trzeba szybko podróżować a wycinką kilkuset drzew na dużych prywatnych terenach, bo akurat weszła ustawa. Sam zamysł dobrowolnej wycinki nie był zły, ale skala była za duża. Pomysł sam w sobie moim zdaniem dobry, ale do dopracowania

@nolan ty tak na serio? Wzieliśię za drzewka aby właśnie produkować sie w mediach!

Państwo zakazuje mi czegokolwiek na prywatnej działce? Państwo nie jest od zakazów! Wytną ludzie drzewa jak zobaczą jak długo trzeba czekać żeby urosło nowe to zrozumieją! A z drugiej strony nikt dla rozrywki drzew nie wycina, no chyba że w propagandzie PO. Wycinają drzewa albo na opał, albo pod budowę domu, albo żeby oczyścić teren pod sprzedaż. Przez 8 lat były ciągłe zakazy. Jak się psa z łańcucha spuści to też pobiega aż się zmęczy i przestanie. Państwo nie jest od zakazów – tych mamy już wystarczająco dużo!

@alfons: no i niech będzie i tak. zasadzili drzewka? Będą rosły? No i dobrze. A ty co dobrego zrobiłeś w jakimkolwiek temacie????

No i fota jest. Wrzuci się ją tu i ówdzie.
Akcja była. Zaliczona.
A i suweren zadowolony.

Myślałem, że szukają źródeł geotermalnych…

dwóch dyrektorów szkół:sp 3 i sp16,kierownik świetlicy SP3 ,nauczyciel, nauczyciel sp15, pracownik ZEC, pracownik administracyjny SP3, specjalista z PGE- ah sorry-oczywiście popołudnie….Ale niby ludzie na stołkach, i czy wy naprawdę własnej hipokryzji nie rozumiecie? w tym garniaku, te aparaty-ten lans, fb- ludzie naprawdę mają rozum!

@lex szyszko każda z wymienionych przez ciebie osób była po pracy i ma prawo zagospodarować swój własny czas wedle uznania. Liczę na twoją determinacje w komentowaniu różnych konferencji i wydarzeń w mieście z udziałem całej plejady polityków PO zatrudnionych w publicznych urzędach zarówno w Łodzi i Pabianicach, które odbywają się najczęściej w godzinach pracy urzędów i w ich godzinach pracy. Wszyscy pewnie w tym czasie byli na urlopach ? Z Lansem jest tak, że jedni mają PROMOK za publiczne pieniądze drudzy mają aparaty i telefony za własne pieniądze.