Strona główna Sport Sport młodzieżowy Zagrają w półfinale

Zagrają w półfinale

0

Kolejne punkty w Licealiadzie dla swoich szkół zdobyli zwycięzcy Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym. Kto awansował do półfinału wojewódzkiego?

W rywalizacji chłopców i dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych wzięły udział reprezentacje sześciu szkół: I LO, II LO, ZS nr 1, ZS nr 2, ZS nr 3 oraz ZS CKR w Widzewie. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach, ale finaliści grali ze sobą dwukrotnie.

Oba mecze między II Liceum Ogólnokształcącym, a Zespołem Szkół nr 2 zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem „Elektryka”. W półfinale wojewódzkim, powiat pabianicki będą reprezentowały właśnie te dwa zespoły.

Zwycięzcy zagrali w składzie: Bartosz Pawlikowski Kamil Wojciechowski. Ich opiekunem jest Krzysztof Lewandowski.

Trochę inaczej ułożyła się rywalizacja wśród dziewcząt – do finału dostały się niekwestionowane liderki obu grup. W ostatnim pojedynku zagrały zawodniczki z Zespołów Szkół nr 2 i 3. Po wyrównanej walce, laury zwycięstwa przypadły uczennicom „Włókiennika”. Obie drużyny awansowały do półfinału wojewódzkiego.

Drużyna zagrała w składzie: Angelika Malinowska, Natalia Malinowska i Patrycja Ślipek. Za ich przygotowanie odpowiadała Renata Krysiak.

REKLAMA
Poprzedni artykułTV Trwam nagrywało „Bychlewiankę”
Następny artykułDwa dachowania (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments