Strona główna Dzieje się Zagrają, aby pomóc koledze – policjantowi

Zagrają, aby pomóc koledze – policjantowi

0
Gramy dla „Dzwonka” – pod takim hasłem w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się za niespełna tydzień koncert rockowy. W szczytnym celu.

Jest nim zbiórka pieniędzy na leczenie Rafała Dzwonnika, policjanta z KPP w Pabianicach, który walczy z glejakiem.

Na scenie MOK-u wystąpią dwa zespoły: o godz. 18.00 – Averme, a o 19.00 – Wydział Diagnostyki. Kiedy? 23 czerwca (w środę) o godz. 18.00.

Biletem wstępu na to wydarzenie będzie potwierdzenie wpłaty na leczenie Rafała Dzwonnika (co najmniej 20 zł). Należy to zrobić w dniu koncertu, koniecznie TUTAJ.

– Rafał to nasz przyjaciel, z którym realizowaliśmy projekty dotyczące m. in. przemocy rówieśniczej. Potrzebuje pomocy. Mamy nadzieję, że pabianiczanie chętnie wezmą udział w tym przedsięwzięciu. A my planujemy niebawem kolejne działania – mówi Agnieszka Jaksa, koordynator zaangażowanej w akcję grupy wolontarystycznej „Agrafka”.
Ponadto odbywają się jeszcze inne zbiórki, na FB „Licytacje dla Rafała”. Można tam wylicytować m.in. podarowaną przez prezydenta Grzegorza Mackiewicza płytę z podpisem Dawida Kwiatkowskiego i lub rejs motorówką lub żaglówką. Wkrótce pojawi się też plakat z podpisem Sanah.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments