Strona główna Aktualności Biznes Ostatnia pabianicka dyskoteka została zlikwidowana

Ostatnia pabianicka dyskoteka została zlikwidowana

32
Pabianice nie mają szczęścia do dyskotek, a tę ostatnią działającą dobiła pandemia. 

Klub Feniks, bo o nim mowa, otworzył się jesienią 2016 roku w miejscu legendarnej Remizy przy ul. 20 Stycznia. W ostatnim czasie (przed pandemią) było to jedyna działająca dyskoteka. W połowie 2017 roku zamknięta została Sahara przy Zamkowej 4.

Jak udało nam się dowiedzieć, w miejsce klubu Feniks otwarty zostanie kolejny, już chyba 20, sklep Żabka. Nieruchomość została odmalowana, jedno z okien przerobiono na drzwi. Z fasady zniknęło logo klubu oraz emblematy producentów piwa.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pabianice to jest największa dziura w tym kraju. Jak ktoś twierdzi, że jest tu super i fajnie to niech już dzisiaj umaluje się jak klaun żebym go z daleka widział.

Wyjedź z miasta. Poznaj trochę świata. Może przekonasz się, że istnieją większe dziury.

Synu, świat zwiedzam od lat. Pabianice to Czarnobyl. Uświadom sobie, że mieszkasz w mieście bez perspektyw na jakikolwiek rozwój. Umalowałeś się już na klauna czy ci zakupić farby?

To po co tu siedzisz ?

Bo mogę

Idź gdzie indziej jeśli ci się nie podoba

To nie narzekaj, a jak byłoby Ci tak źle i nie miałbyś perspektyw to już dawno byś się wyprowadził stąd 😀

Nie narzekam tylko stwierdzam fakty. A nie mieszkam tu już całkiem długo. Pabianice to syf najgorszy. Okoliczne dużo mniejsze miejscowości wyglądają dobrze, a miasto powiatowe jak gówno- dosłownie.

trochę koloryzujesz, są osoba które odpowiada życie w Pabianicach i nie są na pewno klaunami… I ogólnie tak jak tu już ktoś ci podpowiedzią, nich na łańcuchu w Pabianicach cię nie trzyma. Czyli Pikeny Park , Fajna infrastruktura jak Lewityn, dobre restauracje i Hotele to syf, remont (długotrwały ale cos się dzieje) linii tramwajowej pod city-runner , dwa kina, trochę podupadły basen (ale jest), a tobie przeszkadza ze dyskoteki nie ma i robisz z tego taka tragedie porównując do Czernobyla? Przeprowadź się do jednego z tych „piękny” miasteczek może do takiego z dyskoteka w stodole…

Zgadzam się w 100% szara dziura.

Znajomy mówi że Pabianice to takie dziecko z zespołem downa. Kochasz, ale nie oczekujesz że będzie lepiej.

A w Krużewnikach był?

Zgadzam się w 100 procentach z kolegą. Zwiedziłem 3/4 Polski jako kierowca z dniami wolnymi i tylko u Nas się nigdy nic nie dzieje, Wszystkie kluby się zamykają restauracji dobrej nie znajdziesz. Tylko prezydent myśli że jest super bo położył kawałek aswatu.

I cyk, kolejny ekskluzywny monopolowy z uśmiechniętym płazem w logo. Niedługo tych cholernych Żabek będzie więcej niż mieszkańców.

Będę to miejsce wspominać z sentymentem , okres remizy uważam za wspanialy czas. Wspaniali ludzie. Praca tam była dla mnie przyjemnością .

Też tam pracowałam i różnie bywało. Ochroniarza ganiającego klienta z siekierą nie zapomnę😱. Jednak popularności wtedy działającej Remizy nic nie przebiło i myślę, że nie przebije. Pracowałam tam za grosze, nawet za posiłki w czasie pracy trzeba było płacić, więc ja jednak sentymentu do tego miejsca nie mam🤪

Ile można mieć w mieście żabek…? Żabka na żabce… Zaczęło to być żałosne. Tak jak Biedronki czy Dino. Władze miasta powinny określić jasno – ilość sklepów danej marki o danej powierzchni na ilość mieszkańców. Wszystkie markety powinny wyjechać na obrzeża miasta. Na obrzeże powinna być komunikacja miejska + dobra szeroka droga (dwu pasmowa). Tak żeby w mieście zrobić ładną architekturę a nie tylko wielkie sklepy…

Pabianice to dziura po zamknięciu forisa henxsa białego żywca na gryzla zostaje zielona górka i pialnia piwna i wódki na starówce żenada nie ma gdzie iść kulturalnie się piwa napić

Jak to nie ma gdzie?🙂 Sam napisałeś, że jest Zielona Górka i Pijalnia wódki i piwa.

Pijalnia wódki i piwa to ostatnia melina. Wiecznie ktoś się łapami wymachuje.

Serio? a byłeś tam chociaż raz? Idź i sprawdź jak jest

Macie co chcecie

Nie no. Nie jest najgorzej 🙂Najbiedniejsze miasta w Polsce – ranking 2021 Jakie jeszcze są najbiedniejsze miasta w Polsce? Poniżej prezentujemy kilka pierwszych miejsc w niechlubnym rankingu, wraz ze średnim dochodem na jednego mieszkańca: Głowno, województwo łódzkie – dochód na mieszkańca: 2132,81 zł Rumia, województwo pomorskie – dochód na mieszkańca: 2129,09 zł Rydułtowy, województwo śląskie – dochód na mieszkańca: 2119,79 zł Kalety, województwo śląskie – dochód na mieszkańca: 2119,61 zł Hrubieszów, województwo lubelskie – dochód na mieszkańca: 2110,85 zł Orzesze, województwo śląskie – dochód na mieszkańca: 2090,58 zł Pabianice, województwo łódzkie – dochód na mieszkańca: 2062,52 zł Luboń, województwo wielkopolskie… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Darek.

Panie Redaktorze, polecam sprawdzić, czy naprawdę przed wybuchem pandemii, nie było gdzie iść potańczyć w Pabianicach 😉

O szczęśliwa godzino, nareszcie grupy wyrostków nie będą zażywać dopalaczy, wąchać kleju czy w inny sposób degradować swoich mózgów w jednym miejscu a rozproszą się trochę po mieście. Z drugiej strony, policja się naugania, że hej

Najważniejsze, że będzie tramwaj😀

Ktoś tu napisał – ,,gdzie teraz napiję się kulturalnie piwa ? ,, Ten gość chyba nie zna znaczenia słowa ,,kulturalnie,,
Interwencje policji kilka razy w czasie nocy , krew na chodniku , sex na trawniku przy szkole , itp. Każdego ranka po imprezie chodniki i nawet jezdnia dokładnie obrzygane . I to było to kulturalne picie piwa wg niektórych.
Na ul. 20 stycznia przy warszawskiej był świetny pub ale niestety , został wykończony podatkami. Tam można było napić się kulturalnie dobrego piwka.

Dziękuję za pamięć Karol, ale głównym powodem zamknięcia JBC była transformacja lokali palących w niepalące, pogoń klientów za pracą na zachodzie, facebook, oraz to że lokale typu pijalnie piwa, drinków itd – jak bardzo nie były by różnorodne w swoim klimacie – nie podołały w tym mieście z uwagi na rosnące koszty prowadzenia działalności, energii itp, Po prostu to się przestało spinać od dawna. Wszystko się zmieniło. Obecnie nie zarobi się na samym piwie i drinkach. Cieszę się, że na Zielonej Górce to się udaje dzięki temu, że J potrafił połączyć jedzenie z dobrym klimatem. Ja nie potrafiłem. Teraz możecie… Czytaj więcej »

Dobrze napisałeś koszty prowadzenia jakiejkolwiek działalności mikro bo o takich tu mowa są od lat nierentowne, niestety w tych czasach otwierając drobną działalność można tylko i wyłącznie popaść w długi niekiedy nie do spłacenia do końca swoich dni, jedynie korporacje rosną w siłę ponieważ prawo jest napisane pod nich, handel przejęły już dawno międzynarodowe wiadomo kto, ale największym problemem są przepisy które tylko z roku na rok podkręcają nie do ogarnięcia normy, sam podatek od lokalu na działalność to ok 25 zł za m2 na dzień dzisiejszy który nie jest zróżnicowany od lokalizacji, miasta etc., jednym słowem unia wychodzi nam… Czytaj więcej »

Nierentowne koszty ? Wina Unii ? Przepisy, które podkręcają normy ? Wina międzynarodowych wiadomo kto ?
Nie dziwię się, że ci nie idzie

No a teraz jeszcze nowym polskim ładem chcą dowalić dodatkowe 9% podatku tym , którzy zostali. I żeby jeszcze jakoś usług szła za wysokością płaconej składki. Ale gdzie tam. Solidaryzm społeczny a może jednak socjalizm pełna gębą.
A jeśli chodzi o lokale w Pabianicach, to faktycznie ani mlodzi, ani starsi nie mają gdzie wyjść wieczorem. Żałosne to miasteczko. Już wkrótce się stąd wyprowadzam.