Strona główna Aktualności Zagraj w serialu. Warunkiem odpowiednia fryzura

Zagraj w serialu. Warunkiem odpowiednia fryzura

1
Materiały TVP/fot. Ola Grochowska
Chcesz wystąpić w filmie? Jest ku temu okazja. Twórcy nowej produkcji Telewizji Polskiej zapraszają chętnych na plan zdjęciowy. Do Pabianic. 

W naszym mieście będą kręcone zdjęcia do serialu „Pogrom 1905”. Kiedy? Przez trzy dni – od 13 do 15 września,  To historia, jaka wydarzyła się w stolicy właśnie na początku XX wieku i w której można wziąć udział.

„Jeżeli ktoś jest ciekawy, w jaki sposób można realizować warszawską historię w Waszych Pabianicach serdecznie zapraszamy na plan serialu w charakterze statysty, a być może i epizodysty” – zachęca Studio ABM.

Będzie można zobaczyć z bliska polskich aktorów oraz przyjrzeć się sztuczkom scenograficznym. Agencja aktorska i firma castingowa kusi też dobrą zabawą, jedzeniem i wynagrodzeniem. Stawki za dzień zdjęciowy zaczynają się od 120 zł (brutto). Będą uzależnione od czasu i pory pracy oraz zadań do wykonania.

Ci, którzy zostaną zaproszeni na zdjęcia założą kostiumy z tamtej epoki i w nich wystąpią na planie serialu „Pogrom 1905”. Przymiarki strojów to dodatkowy zarobek w wysokości 50 zł. Kluczową kwestią jest jednak… fryzura.

„Nie możemy zaprosić żadnej Pani z dwukolorowymi włosami, wyłącznie fryzury w naturalnych kolorach włosów (panie zdecydowane na udział w zdjęciach mogą się przefarbować na jakiś naturalny kolor). Panowie rzadko chodzili wtedy w króciutkich włosach, a już na pewno nie w niesymetrycznie ciętych i „irokezach” – zaznacza Studio ABM.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa, należy wypełnić formularz (dostępny TUTAJ) i załączyć swoje zdjęcie.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A może pani redaktor Patrycja sie skusi? 😉