Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: tutaj mógłby być porządny parking

Sprawy Czytelników: tutaj mógłby być porządny parking

13
Problem braku miejsc parkingowych jest znany w Pabianicach nie od dzisiaj. I właśnie w tej sprawie napisał do nas czytelnik: 

„Jestem mieszkańcem osiedla Bugaj. Z tego, co słyszę kierowcy narzekają, że nie ma gdzie parkować. A ja chciałem zwrócić uwagę, że są w Pabianicach miejsca, w których można by zrobić porządny parking. Tylko trzeba trochę dobrej woli. Przykład? Plac przy ul. Grota Roweckiego, gdzie stał kiedyś Osiedlowy Dom Kultury „Barak”. Jest niezagospodarowany, zarośnięty trawą, stoją tam kałuże. Kierowcy wprawdzie na tym placu parkują, bo gdzieś muszą zostawiać samochody, ale w XXI wieku nie tak to powinno wyglądać. Czy Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa nie mogłaby zrobić porządku z tym miejscem i je ucywilizować? Gdyby utwardziła ten plac kostką, wystarczyłby na kilkanaście samochodów”.


Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa tłumaczy, że na opisywanej działce znajduje się węzeł cieplny, który w przyszłości ma zostać rozdzielony. Zmiany wiązać się będą koniecznością przeprowadzenia prac ziemnych, dlatego ewentualny parking zostałby rozebrany.

– Wstrzymujemy się z zagospodarowaniem tego terenu, dopóki Zakład Energetyki Cieplnej nie przeprowadzi tam swoich prac – mówi Sławomir Urbańczyk z PSM.

Masz sprawę? Napisz do nas!
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  13 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Do tego baraku chodziłem na kurs prawa jazdy 😁🏎️

  Brawo ty

  Ci mieszkańcy mają obok wielki parking. Dodatkowo po drugiej strony ulicy jest w pip wielki parking i jeszcze następny po prawo! a tych na zdjęciu ukarałbym mandatem za niszczenie zieleni! stop idiotom parkującym pod własnym oknem co to się doopy ruszyć nie chce!

  Najwyraźniej nie wiesz co piszesz. Po drugiej stronie jest parking Biedronki, a na parkingu PSM-u parkują ludzie z bloków po drugiej ulicy. Najwyraźniej należysz do pedalarzy którym wszystko przeszkadza.Żałosna zawiść.

  najwyraźniej wracam do domu codziennie samochodem po 22:00 i najzwyczajniej w świecie popitalam pieszo nawet z parkingów na nawrockiego zostawiając tam samochód na jakimś wolnym miejscu. A mieszkam w opisywanej okolicy pedalarzu!

  Dokładnie. Robiłem to samo, mieszkając na Bugaju. Nigdy nie zaparkowałem na trawie czy ma zakazie

  Popieram was. Szkoda miejsca na parkowanie. Ja tam wolę jak tam pimpuś się zesra. Jak to miło, jak kierowca auta w to wdepnie. Jaro ma idealny pseudonim, pedalarz (sorry kierowaca) też.

  Możesz przełożyć ten bełkot na polski ?

  Last edited 1 rok temu by Jaro

  Jeżeli umiesz czytać a nie rozumiesz tekstu, to nie czytaj. Wróć do klocków Lego. Pozdrawiam

  Zgadza się. Szkoda miejsca dla auta. Lepiej jak gówienka leżą. kierowca ma rację. Po co ułatwiać życie mieszkańcom. Lepiej popatrzeć na srające psy. Kierowca – tak trzymać! bądź przeciwko wszystkim i wszystkiemu, a szklanki wody przed śmiercią i tak nie otrzymasz. Ty mój bahateru

  Teraz wiem czemu pod moim blokiem brak miejsc. Przez takich zje…bów jak ty. Słusznie nazwano cię peda…m

  Jasne, po co komu jakiekolwiek miejsce użytkowe. Lepiej postawić tu kościółek dla sekty. Wtedy wszyscy niezadowoleni ze wszystkiego i wszystkich mogliby dać stówkę czarnym zbokom i udawać aniołki. Ciebie raduje tylko jak ktoś dostanie mandat. Smutne, ale prawdziwe. mały człowieczku ….

  Ciekawe czy na „kartoflisku” za żłobkiem przy Moniuszki 146 też ZEC ma przeprowadzać jakieś prace ziemne.🙂