Strona główna Styl życia Iwoniczanka – woda z dostawą do Twojego domu

Iwoniczanka – woda z dostawą do Twojego domu

0

Zamawianie wody z dostawą to wygodne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić czas oraz wysiłek. Wodę możemy zamówić do domu lub firmy. Jak działa taka usługa i co warto o niej wiedzieć?

Zamawianie wody lub napojów z bezpośrednią dostawą ma sporo zalet. Przede wszystkim klient nie musi sam jechać do sklepu, a następnie dźwigać ciężkich zgrzewek. To również proekologiczne produkty, ponieważ są one sprzedawane w szklanych opakowaniach zwrotnych. Takie rozwiązanie sprawdzi się także w przypadku większych zamówień, na przykład na różnego rodzaju uroczystości, jak wesela, komunie czy inne imprezy okolicznościowe. Bez wychodzenia z domu możemy korzystać z wysokiej jakości, średniozmineralizowanej wody źródlanej Iwoniczanka, która zostanie dostarczona pod Twój adres.

Iwoniczanka – woda źródlana, z dostawą do domu, w szklanych butelkach. Zwrotnych!

Jeśli widzieliście już jeżdżące po Pabianicach kolorowe, dostawcze auto z logo „Iwoniczanka” , to znaczy, że ktoś z naszego miasta właśnie dostał do domu dostawę wody źródlanej w trzech wariantach do wyboru: gazowanej, lekko gazowanej lub niegazowanej.

– Iwoniczankę dostarczamy w estetycznych transporterach, w których mieszczą się 24 buteleczki o pojemności 0,3l. – mówi Paweł Tyksiński, przedstawiciel tej marki. – Wodę dowozimy nie tylko do domów i mieszkań, ale także do biur oraz instytucji.

A to oznacza, że już nie musimy dźwigać ze sklepów ciężkich zgrzewek. Bez wychodzenia z domu, bez wyjazdów do sklepu możesz korzystać z wysokiej jakości średniozmineralizowanej wody źródlanej Iwoniczanka. Co ważne, na czas współpracy z Iwoniczanką, zarówno butelki szklane, jak i transporter są nam użyczane bez pobierania kaucji.

– Klient płaci za samą wodę – dodaje Paweł Tyksiński.

Jak to wygląda w praktyce?

Jeśli chcemy zamówić Iwoniczankę do naszego domu, wystarczy skorzystać z komputera lub smartfona. Zamówienie możemy złożyć poprzez stronę internetową Iwoniczanki, za pośrednictwem maila lub telefonicznie. A jeśli na swojej ulicy widzisz właśnie kierowcę – przedstawiciela marki Iwoniczanka, zamówienie możesz złożyć także u niego.

–  Gdy klient już wcześniej zamówił naszą wodę, sygnałem dla kierowcy, że zamówienie ma zostać powtórzone, może być wystawienie pustego transportera w umówionym miejscu, w dniu realizacji dostaw – informuje pan Paweł.

W jaki sposób możemy zapłacić za naszą dostawę? Gotówką, kartą albo przelewem podczas realizacji zamówień online, czyli przez e-sklep lub aplikację na telefonie.

Co ciekawe, Iwoniczanka każdego dnia jest w innym rejonie. Pabianice, które już są obsługiwane przez tę markę, są odwiedzane we wtorek. Właśnie tego dnia woda w szklanych buteleczkach będzie u Ciebie.

Marka Iwoniczanka to nie tylko woda źródlana. To także napoje gazowane i niegazowane, soki oraz nektary. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej firmy Iwoniczanka.

– Nasze produkty doskonale sprawdzają się także w biurach, szczególnie w salach konferencyjnych, w pokojach prezesów, gdy zależy nam na dobrej jakości wody, którą częstujemy naszych gości oraz na jej estetycznym i eleganckim wyglądzie. Nasze butelki i ich etykiety zaprojektowane są tak, by pasowały do każdego wnętrza i każdej sytuacji. Zarówno tej domowej, codziennej, jak i biznesowej. To, co z pewnością ułatwia korzystanie z butelek, to kapsle typu twist off – mówi przedstawiciel wody Iwoniczanka.

Więcej informacji o wodzie i napojach Iwoniczanka znajdziecie na stronie internetowej tej firmy oraz na fanpage’u. Warto śledzić Iwoniczankę w mediach społecznościowych. To właśnie tu znajdziecie informacje o nowościach w ofercie Iwoniczanki.

REKLAMA