Strona główna Aktualności Polityka Zagłosowało 32,5 tys. osób. W Pabianicach wygrywa A. Duda

Zagłosowało 32,5 tys. osób. W Pabianicach wygrywa A. Duda

56
W Pabianicach oddano 32 532 głosy i tylko 258 zagłosowało korespondencyjnie. Mieliśmy bardzo wysoką frekwencję, ale rekordu z ubiegłego roku nie pobiliśmy. 

W Pabianicach najwięcej, bo aż 12 492 głosy (38,41%) zdobył Andrzej Duda. Drugi był Rafał Trzaskowski. Na kandydata Koalicji Obywatelskiej zagłosowało 11 870 osób (36,4%). Trzecie miejsce zajął Szymon Hołownia. Dostał 4 638 głosów (14,26%).

Frekwencja w Pabianicach wyniosła 63,81%. W ubiegłym roku podczas wyborów parlamentarnych było 66,47%.

Wyniki z Pabianic:

 

 

Tak głosowały gminy powiatu pabianickiego (SPRAWDŹ).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
56 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czyżby wreszcie Pabianice uwolniły się od komunistyczno – stalinowskiego elektoratu? Ta stalinowsko – komunistyczna zmora wisiała nad naszym miastem przez wiele dziesiątek lat. Może do urn poszło w końcu młode pokolenie, które potrafi i chce oceniać polityków po ich czynach i po realnych zmianach jakie zostały wykonane przez ostatnie 5 lat.

Może i fajnie jest być przeciwko wszystkim, przeciwko systemowi – głosować na „NIE”, na „ANTY” – dać się pokierować najlepszym zagranicznym specom od antypolskiej propagandy.
Jednak należy zachować instynkt samozachowawczy i nie oddać głosu przeciwko sobie, przeciwko swoim dzieciom, swojej rodzinie, przeciwko swojej przyszłości w wolnej Polsce.

Młody elektorat to akurat zagłosował przeciwko

No i widzisz, właśnie nie. Bo nie znam nikogo, kto otwarcie mówiłby o głosowaniu na obecną władzę. Ale młodzi idą na wybory i po cichu sprzedają swój głos za 500 zł. Tacy jesteśmy. Krótkowzroczni hipokryci.

A widzisz, właśnie tak. Wyborcy w wieku 18-29 lat najchętniej głosowali na Rafała Trzaskowskiego – poparło go 23,8 proc. przedstawicieli tej grupy. Drugi wynik wśród najmłodszych wyborców uzyskał kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak, na którego zagłosowało 23 proc. osób. Trzecim wyborem był Szymon Hołownia (22,3 proc.). Na obecnie urzędującego prezydenta głos oddało 19,3 proc. młodych ludzi.

Są ogólnodostępne badania jak rozłożyły się głosy.Duda wygrał wsią, ludźmi 60+ i osobami z wykształceniem podstawowym.
70% wyborców z wykształceniem podstawowym zagłosowało na Dudę. 54,7 to wsie.
58,7 to ludzie 60+.

wygrana jest wygraną. Mogę ubolewać lub pocieszać się że taki elektorat (!) ale nie zmienia to faktu że dzięki nim ma szanse na reelekcje. Oni dalej dostana co swoje a ja do roboty bo to nie prezydent ich utrzymuje. no cóż. Trzeba iść do urn za 2 tygodnie i próbować. Nic więcej.

Kto głosuje na dude? Bezrobotni, z podst. wykształceniem, mieszkający na wsi, powyżej 60 roku zycia… Dziękuje, dobranoc!

Za to czaskowski na pewno dobry wynik miał w zakładach karnych i być może w psychiatrykach.Dziękuję i dobranoc!.

Przecież PiS to zakamuflowani komuniści. Pod świętoje…liwą przykrywką rozdają pieniążki jak Gierek, a najwięcej sobie samym.

Ze statystyk wynika, że na Dudusia zagłosowała podstawówka czyli emeryci komunistyczni z głębokiego PRL którzy niewolniczo wPZPB pracowali i tego samego chcą dla swoich tępych wnuków.

Mam nadzieję, że to już ostatnia wygrana Dudy.
Chłopina taki był zapracowany, że nawet na chwilę nie potrafił odwiedzić naszego miasta, ale jak widać zapatrzonym w maliniaka to nie przeszkadzało.

Duda nie odwiedził naszego miasta z tego samego powodu co trzaskowski nie odwiedza miast, w których ludzi zieją nienawiścią do innej opcji politycznej niż PO

Tak, jak jego władca, tez nie odwiedza redakcji, które mogą zadać niewygodne pytanie, ani nie organizuje konf prasowych 🙂

Prezydent Duda woli być u powodzian. Tam natura sprawiła taki nieporządek. A w tych waszych Pabianicach syf jest tworzony przez nieróbstwo i brak kompetencji. I chcecie aby tu przyjechał?

Andrzej Duda czyni Cuda…brawo

Szczególnie ze swoimi kilometrówkami, za wyjazdy do wielkopolski…

Czyni cuda bo to syn boży najjaśniej nam panujścy na ziemi.

Durne pisiory, co wam dał, ten duduś…

Pomógł w obniżeniu wieku emerytalnego. To dla mnie bardzo dużo.

a czy powiedział ci , że przez to twoja emerytura będzie niższa

A czy ty zrozumiesz że możesz nie pobrać ani jednej.Będę miał siłę to sobie dorobię tak ciężko to zrozumieć

I wydluzyl długość życia na papierze Dzięki czemu ZUS wypłaci niższe emerytury. Po za tym dzięki umowie z Trampem swoim zaslużonym wyborcom da w prezencie szczepionki tak jak otrzymali je seniorzy w Bergamo. Mamy najtańsze dostawy gazu z Rosji dostarczane przez pośrednika USA Wojska NATO pilnują złóż naturalnych w Suwałkach żebyśmy z nich nie skorzystali bo posłużą jako zapłata za 447 Bedziemy mieli przekop mierzeji wislanej Żeby można było te surowce naturalne wywozic bez płacenia opłat tranzytowych Rosji . Będziemy mieli przywilej sfinansowania elektrowni jądrowych w zagranicznym partnerstwie prywatno (zyski) publicznym (koszty, straty) Dzięki sprawnym podpisom mosad ochrania główne strategiczne… Czytaj więcej »

Ale dla Twoich dzieci dramat. Ważna jest jednak Twoja Duda. Przykre, że nie myśli się o innych.

Przecież ludzie nie głosują na PiS, tylko przeciwko PO. Po prostu wybierają mniejsze zło.
Więc prawdziwe pytanie nie brzmi „co wam dał PiS” tylko „co wam odebrała PO”.
A najbardziej „durni” są Ci, którzy uważają że mają monopol na rację.

Może napisz co Ci odebrało PO i co Ci dało PiS? Pewnie masz podstawówkę i nie ogsr niasz to nie powiesz, ale kazali Ci tak gadać to gadasz – szkoda, że Ci nie płacą za to gadanie tyle ile płacą za pilnowanie pola swoim kolesiom.

Nam nic nie dał. Polakom i Polsce dał. A Ty durniu jak tego nie widzisz,to pakuj się i jedź na szparagi do niemiec.

Sondaż epainfo:
1. Trzaskowski
2. Bosak
3. Hołownia

Rzeczywistość:
1. Duda
2. Trzaskowski
3. Hołownia

Taki jest sens robienia sondaży.

Taki jest sens nieodróżniania sondy od sondażu

Odsyłam do słownika.

Po długim czasie czytania Epa info stwierdzam że jest nie wiarygodnym portalem

Czy tak wygrał? Chwilowo… 62% ludzi głosowało przeciwko niemu. Nie ma się z czego cieszyć.

Jeśli tak na to spojrzeć to 70% zagłosowało przeciwko PO, 98% przeciwko SLD, 98% przeciwko PSL, 92% przeciwko Konfederacji 😉

Za chwile będzie druga tura i se na to spojrzysz… już widze jak Ci od Hołowni, Biedronia i młodzi z Konfederacji głosują na Dudę.

No to w drugiej turze Duda zbierze lanie w Pabianicach.

Niestety Duda wygra. Wszystko przez to że ludzie dali się nabrać PO i zagłosowali na Trzaskowskiego, który wg wszystkich badań ma największy negatywny elektorat i najmniejsze szanse w drugiej turze. Szkoda. Trzeba było głosować mózgiem a nie emocjami. Teraz jest już pozamiatane.

Negatywny? Gdzie? Wśród 60+, bo nie wśród młodzieży.

Bo elektorat Hołowni zagłosuję na Dudę czyli nie ma dla nich różnicy?

wredny pis znów podzielił społeczeństwo na pół, a trzaskowski znów nie spełnił kolejnej obietnicy, że zjednoczy naród.

No to teraz budyń musi się starać o głosy innych wyborców. Po tym, jak pisi obrzucali obelgami na lewo i prawo, łatwo nie będzie. 🙂

wafel. Znów niezawodny ty, fanatyk KC PO, sfrustrowany od lat : )))))

Jak zwykle mogę liczyć na wpis tego pastucha.
Dobrze trzyma się nogi. 🙂 🙂 🙂

Masz oczywiście rację. Pamiętaj jednak, że obelgi to ulubiona broń obu stron. Będzie zabawnie gdy Duda będzie zabiegał o głosy lgbt (którzy ponoć nie są ludźmi), a Trzaskowski o głosy wyborców Bosaka (którzy byli nazywani faszystami).
No cóż, jeden jest wart drugiego.

Również u Bosaka nie wszyscy są faszystami, ale jest to niestety faszystowska formacja.

Skąd ta ksywa budyń?

Pan Biedroń przegrał w Pabianicach z kretesem przez niepoprawną kampanię. To co wyprawiał jego sztab bardziej przypominało wytykanie błędów innych kandydatów niż reklamowanie swojego człowieka. Dzięki tej kampanii dowiedziałem sie wiele o kandydatach, dzięki czemu zagłosowałem na kogoś innego niz Pan Biedroń, choć sie w wielu kwestiach z nim zgadzam.
Kandydat dojrzały, ale sztab juz nie bardzo.

Jak wygra Trzaskowski to w tym roku w Warszawie odbędzie się 11 listopada pierwszy Równościowy Marsz Niepodległości. Nawet Verhofstadt ma przyjechać.

Chyba, że pokropi deszcz, to wtedy zrobi się Niepodległościowy Spływ Równości.

ludzie czy naprawdę chcecie nędzę głosując na trzaskowskiego ? pamiętajcie że Duda chce aby biedni ludzie też żyli godnie nie tylko cwaniactwo niby wykształcone Duda pszychamował ich zapędy już nie będą ciemiężyć biednych i to właśnie im nie pasuje gdy przejdzie trzaskowski to już nie będzie tak słodko jak teraz ..okłamuje w żywe oczy naród mieli osiem lat i co zrobili dla nas ? nic nie zrobili tylko ściągali podatki głosujcie na DUDĘ a będzie jeszcze lepiej emeryci apel do was głosujcie na DUDĘ co źle teraz macie ? chcecie jeść suchy chleb i popsutą kaszankę ?głosujcie na DUDĘ

A Ty tak poważnie czy jajcujesz?

Oczywiście ktoś musi tych biednych nakarmić i utrzymać bo emeryci już nie wyrabiają że swoich emerytur. Myślę, że młodzi muszą bardziej się do roboty przykładać bo nierobów coraz więcej i ktoś musi na nich robić.

Uważajcie na swoje dzieci !!! W Warszawie , Trzaskowski już wprowadza homo-terror w szkołach i przedszkolach. Pod pozorem tolerancji wprowadza ideologię gender . A rodzice, którzy się temu sprzeciwiają są wyzywani do faszystów i ksenofobów. Taką nam tolerancję i wolność wyboru Rafałek z Rabiejem szykuje .
Antifa nielegalnie ma swoje squaty a biednych ludzi z kamienic wyrzucają.

Oskar, co ty wypisujesz? Mamusia o tym wie?

To dramat dla faszystów jest bo gender to równość płci i i h kobiety jeszcze zechcą mieć szacunek. Też dramat dla kleru bo jak dzieci się dowiedzą, że księdzu nie wolno pozwalać posłuszna do diuśki wkładać to co oni zrobią. Boże jacy Wy głupi jesteście.

Czerwone Pabianice zagłosowały na Dude. Toż to szok.

To prawda. Stonka z dawnych PZPN to komunizm z mlekiem matek wyssała i teraz marzy o Dudzie wodzu jak w PRL. Stonka to napływowi robotnicy z wsi, którzy teraz na Dudę głodują.

Ta pogarda dla prostych ludzi ? Skąd to znamy ? . pseudo-Elity III RP, Lis , Trzaskowski, Tusk ….

Podobno Adrian jakiegoś pedofila ułaskawił?…