Strona główna Aktualności Polityka Tak głosowali wyborcy w gminach

Tak głosowali wyborcy w gminach

8
W każdej z pięciu gmin powiatu pabianickiego wygrywa Andrzej Duda. Najwyższa frekwencja jest w Gminie Pabianice. Tam do urn poszło 74,75% uprawnionych. 

O 7.00 w poniedziałek nie znamy jeszcze wyników z całego powiatu, bowiem nie wpłynęły protokoły z 24 komisji w Pabianicach. Wiemy natomiast jak głosowały gminy. We wszystkich wygrał Andrzej Duda, a w Dłutowie zdobył powyżej 50% głosów.

Sprawdź wyniki z Konstantynowa Łódzkiego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wmawianie Polakom jak to im teraz się źle żyje i jaka czeka ich straszna przyszłość jeżeli nie dokonają zmiany – powrotu do przeszłości – może obecnie funkcjonować jedynie u skrzywdzonych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL, którym odebrano przywileje.
Fajnie, że ludzie myślą trzeźwo i potrafią podejmować strategiczne decyzje kierując się rozsądkiem.

Oczywiście, że żyje się lepiej. Tylko nie wszystkim. Zmianę trzeba dokonać, bo aktualna polityka jest bardzo krótkowzroczna – nie liczy się to, co będzie za rok, dwa czy pięć. Pieniądze nie biorą się z powietrza.

oczywiście żyją lepiej ci co nic nie robią, Ci co pracują łożą na nierobów i patologię

Moje dziecko dostaje swiadczenie 500 plus ja pracuję żona też. I co tez jestem nierobem czy patologią? No tak lepszym rozwiązaniem jest wybór prawdziwej elity,ktora będzie stołowac sie u SOWY za państwowe pieniądze i dokonywać strategicznych decyzji rozdawania stołków swojakom brawo wy…

Na osmiorniczniki podniesli VAT wiec nici z awansu spolecznego…

Last edited 2 lat temu by ekg

Żyje się lepiej? Komu? Może tej połowie Polaków, co pracuje na drugą?

Wiadomo komu się żyje lepiej, szumowskim, morzadzieckim i całej reszcie komitetu pispzpr…

Ludzie myslą, że rząd dał 500+ to może wyliczmy (dla rodziny, ktora normalnie pracuje): brak kwoty wolnej (wczesniej jalmuzna ok 3000 zl) wzrost oplaty smieciowej oplata mocowa do pradu oplata do wody napedzenie inflacji, przez co na lokacie traci sie pieniadze rejestracja nr tel – pelna inwigilacja podatek bankowy (przerzucony na klientow – zyski bankow wyzsze niz przed wprowadzeniem!) zamrozenie progow podatkow PIT danina solidarnosciowa dla najlepiej uposazonych oskladkowanie wszystkich umow Dodam: najdrozsza prezydentura w historii RP – Pana Dudy najwiecej ministrow i wiceministrow w historii RP – 120!!!- Pana Morawieckiego aparat Panstwa zorganizowany dla kolegow i rodzin z PiS… Czytaj więcej »