Strona główna Aktualności Biznes Dekorex buduje nową siedzibę

Dekorex buduje nową siedzibę

4
W Ksawerowie przy ul. Łódzkiej, tuż za granicą z Pabianicami, stanie nowa siedziba firmy Dekorex zajmującej się wypożyczaniem i układaniem rusztowań.

Właściciel firmy, Zbigniew Kierzek, długo szukał odpowiedniej działki pod inwestycję. Padło na Ksawerów. Teren Dekorexu ma około 14 tys. metrów kwadratowych. Rozpoczęły się właśnie prace budowlane. Powstają pierwsze fundamenty pod budynek biurowy, który będzie miał 600 m² oraz halę magazynową (1000 m²). Elementy rusztowań składowane będą na zadaszonym placu o powierzchni 2 500 m².

– Chciałbym, aby budowa zakończyła się do końca 2021 roku. W dotychczasowej siedzibie w Pawlikowicach jest nam zdecydowanie zbyt ciasno – mówi właściciel Dekorexu.

 

Firma Dekorex ma w swoim portfolio poważne inwestycje. Obsługiwała remont 70-metrowego biurowca Textillimpex przy ul. Traugutta w Łodzi, stadionu Widzewa, Akademii Muzycznej w Łodzi czy letniej rezydencji Zamku na Wawelu w Pieskowej Skale. Firma od lat wspiera lokalny sport.

REKLAMA
Poprzedni artykułSklep zmienił lokalizację. Rowerzyści mają większy wybór
Następny artykułOpalanie przewodów kosztowało 500 zł
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

W tych postkomunistycznych Pabianicach niky nie chce inwestować. Nie ma co się dziwić przy takiej władzy.

Co ty tu jeszcze robisz, przenieś się na Nowogrodzką, raj na ziemi a ty cierpisz prawaku w imię własnej głupoty, bo tam to dopiero władza, władzy !

Faktycznie. Odkąd padła geotermia i duńska fabryka butów, to cały świat kapitalistyczny się do nas zraził. Kogo, ci kochani mieszkańcy naszego miasta wybrali, durny naród jakiś taki. Gdyby było pisdzielstwo u władzy i przedtem K. C. dożywotnio a po nim następna monarchia w osobie W. S., to byłby raj na ziemi. Manna z nieba, żyć nie umierać. Co tam taki Ksawerów wtedy, albo i New York …

Gratuluje rozwoju firmy!