Strona główna Aktualności Z miasta WOŚP daje jeszcze więcej. Noworodkom

WOŚP daje jeszcze więcej. Noworodkom

5

Rozkładane leżanki dla opiekunów przebywających wraz z dziećmi na pabianickiej pediatrii to nie wszystko. Sprzęt z fundacji Jurka Owsiaka trafi także na oddział neonatologiczny PCM. 

Chodzi o oddział, na którym przebywają noworodki. To właśnie tu trafi lampa do fototerapii, bilirubinometr (mierzący poziom bilirubiny, której wzrost może powodować żółtaczkę), aparat do nieinwazyjnego wspomagania oddechu, dwa stanowiska do resustytacji, a także trzy rozkładane fotele z podnóżkami, dla mam przebywających wraz z noworodkami na oddziale.

– Nasz szpital posiada już te sprzęty, jednak są one bardzo wiekowe – mówi kierownik działu marketingu w Pabianickim Centrum Medycznym. – Zapewne lada moment musielibyśmy je kupić.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

WOŚP i Pan Owsiak super, brawo, piękne podziękowania i podziw:)
Jednak okazuje się, że rozdawanie sprzętów szpitalom prowadzi do rozbestwienia władzy odpowiedzialnej za te placówki. Zamiast kupować sprzęt i wyposażenie do szpitali czekają na WOŚP, a sami pieniądze trwonią lub rozkradają.
Patologia władzy trwa nadal a ludzie psioczący na WOŚP korzystają z jej sprzętów.

Wszyscy którym WOŚP się nie podoba powinni podpisać oświadczenie lub w inny sposób poinformować medyków że nie chcą być leczeni sprzętem przez nich zakupionym ..

Podpiszę ! Jak tylko ty podpiszesz oświadczenie że rezygnujesz z 500+.

A Zenuś nie widzi RÓŻNICY w sposobie finansowania obu świadczeń?
Bo zdaje się, że nie widzi, pisi matołek.

Ewidentnie nie widzi, ale nie będziemy mu tego wyjaśniać bo to strata czasu!