Strona główna Aktualności Wojewoda z burmistrzem otworzyli nowy żłobek

Wojewoda z burmistrzem otworzyli nowy żłobek

5
W placówce znajdzie miejsce 48 dzieci z terenu Konstantynowa Łódzkiego. Inwestycja została wsparta z funduszy ministerialnych.

Żłobek powstał przy przedszkolu nr 1 (ul. Daszyńskiego). Budowa rozpoczęła się na początku minionego roku. Łączny koszt inwestycji 2 304 209,56 złotych z czego dofinansowanie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej wyniosło 1 440 000 złotych.

Nowy budynek ma ponad 400 m², w tym szatnie, 2 sale, 2 łazienki, jadalnię, gabinet dla pedagogów kuchnię i pomieszczenia dla personelu. Został połączony z istniejącym przedszkolem. Do zapewnienia opieki podopiecznym planuje się zatrudnić 6 opiekunek, 2 woźne oddziałowe oraz dwie kucharki.

Placówka zacznie funkcjonować od 1 lutego.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Środek „pandemii”, ale zdjęcie zrobić trzeba.

Jak można było pokazać zdjęcie na którym nie są wszyscy w kagańcach ktoś niedopatrzył? Co na to covidowa propaganda

Przecież nie o dziś rząd pokazuje nam, że” my” to motłoch który przed wyborami trzeba omamić, a po nich zdusić oczekiwania.. to „my” mamy słuchać rozkazów i wykonywać wszystko pod ich tupnięcie..

Ordynarne prostaki i prymitywy weszli w butach z ulicy na nowe dywaniki, na których będą bawiły się dzieci. Tak to jest jak ciżba pcha się do władzy.

Wzorem imbecyla Bąkiewicza chcieli osobiście otworzyć „krużganek oświaty”