Strona główna Styl życia Promocja w Orange Flex – polecaj i zarabiaj!

Promocja w Orange Flex – polecaj i zarabiaj!

0
Jesteś w Orange Flex? Poleć sieć swoim znajomym – razem możecie zyskać nawet 100 zł! W ramach promocji „Polecaj i zarabiaj” możesz otrzymać także dodatkowe GB. W Orange Flex razem możecie więcej!

Podoba Ci się w Orange Flex? Zaproś znajomych i rodzinę do skorzystania z oferty. W aplikacji Orange Flex znajdziesz indywidualny kod polecający. Możesz udostępnić go dowolnej liczbie osób. Gdy któraś z nich użyje go podczas dołączania do Orange Flex, otrzymasz 70 zł! Co więcej – Twój znajomy po miesiącu korzystania z Planu mobilnego otrzyma zwrot w wysokości 30 zł. Razem zyskacie 100 zł. Wszystko dzięki promocji „Polecaj i zarabiaj”.

Otrzymane środki możesz przelać na kartę płatniczą, którą sparowałeś z aplikacją mobilną. Bonusowe 70 zł możesz wykorzystać także do opłacenia usług. A to dopiero początek! Jeżeli z Twojego kodu polecającego skorzysta 5 znajomych, od Orange Flex dostaniesz pakiet 500 GB. Za kolejne 5 osób, które dołączą do Orange Flex, otrzymasz kolejne 500 GB.

Orange Flex – dlaczego warto dołączyć?

Zastanawiasz się, jak przekonać znajomych do Orange Flex? Powodów jest wiele.

Dzięki modelowi subskrypcyjnemu w Orange Flex jesteś tak długo, jak chcesz. Nie podpisujesz długoterminowej umowy. Do sieci komórkowej możesz dołączyć za pomocą mobilnej aplikacji Orange Flex. Wystarczy, że pobierz ją na telefon i założysz konto. W następnym kroku możesz zamówić nowy numer lub przenieść dotychczasowy. Wszystkie formalności załatwisz on-line. Swoją tożsamość potwierdzisz zdalnie – potrzebne będzie tylko selfi i zdjęcie dokumentu.

Ofertę Orange Flex z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Do wyboru masz cztery Plany: 15 GB, 30 GB, 50 GB i 100 GB. Każdy z nich obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE. W każdym z Planów możesz za darmo korzystać z usługi Social Pass. Dzięki niej przeglądasz portale społecznościowe bez zużywania danych z paczki GB. Z kolei dzięki usługom Music Pass i Video Pass nie musisz martwić się o limit danych podczas oglądania filmów i słuchania muzyki w serwisach streamignowych.

Potrzebujesz więcej internetu mobilnego? W Orange Flex raz w miesiącu możesz zmienić Plan. Zrobisz to za pomocą aplikacji

Poleć Orange Flex znajomym – to się opłaca!

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments