Strona główna Na sygnale Wypadki To nie pierwsze potrącenie w tym miejscu

To nie pierwsze potrącenie w tym miejscu

5
30-letni mężczyzna został potrącony na ul. Pabianickiej w Chechle Pierwszym. Trafił do szpitala. 

Do potrącenia doszło po godz. 18.00 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Karolewską. To niebezpieczny, bo nieoświetlony odcinek drogi, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 70 km/h. Jak informuje policja, przez przejście dla pieszych przechodziło czworo obywateli Ukrainy. Potrącony przez 45-letnią kierująca Kia Cee’d został 30-latek. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Bo łażą jak lajzy. 4 obok siebie bez odblasku.

Jeżdżę droga z Pabianic do Łasku rano i wieczorem i muszę przyznać,że bardzo często poboczem idą ludzie bez jakichkolwiek kamizelek i bez odblasku,całe grupy osób, kierowcy nie są w stanie ich dostrzec,nie trudno o tragedię

BABY NA TORY

Odblaskowego znaku 60 X 60 sierota nie widzi, to i opaski odblaskowej na ręku nie zobaczy. Oby człowiek przeżył. I po prawku.

Goowno prawda! Czepiacie się zapitalających kierowców na tym odcinku! winny tam tylko i wyłącznie jest pieszy! i tylko pieszy.
codziennie widzę tam, dwa razy dziennie małego kundelka, który przechodzi przez jezdnię. od kilku lat!!!!! nigdy nikt go nie przejechał. 🙂 stoi , obserwuje i drepcze kiedy uzna że może.
Przyrównajmy jego rozsądek do debila pieszego. to nie wina kierowców, a pieszych, skoro psiak daje radę/