Strona główna Dzieje się Woda w ich obiektywach jest najpiękniejsza (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Woda w ich obiektywach jest najpiękniejsza (ZOBACZ ZDJĘCIA)

1
Izabela Bednarek - II miejsce

Znamy zwycięzców konkurs fotograficznego, organizowanego przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Pabianicach. Autorzy fotografii wykazali się talentem, ale i niebanalnymi pomysłami.

„Woda zmienną jest” – z takim tematem konkursu zmierzyli się się pabianiczanie. Zadanie było pozornie proste: chodziło o ukazanie na fotografii wody w trzech stanach skupienia.

– Spośród zgłoszonych prac niezależne jury wybrało zwycięzców konkursu, a wszystkie fotografie, jakie do nas dotarły biorą udział w wystawie, która została zorganizowana w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach. Ta sama wystawa będzie również w przyszłości dostępna w naszej siedzibie  – informuje Agnieszka Lewera z ZWiK, koordynator projektu „Pabianicka EKOmoda – czysta, zdrowa woda”, współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, w ramach którego przeprowadzono konkurs.

Zwycięzcami konkursu zostali: Anna Jardzioch (I miejsce), Izabela Bednarek i Maciej Ślusarz (II miejsce), Kamila Kapczyńska (III miejsce). Jurorzy przyznali także jedno wyróżnienie. Otrzymał je zdobywca drugiego miejsca – Maciej Ślusarz.

Oto zwycięskie zdjęcia:

 

Wystawę wszystkich prac, które zostały zgłoszone do konkursu można już obejrzeć w holu głównym Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 14. 

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Fotografia, która zajęła II miejsce powinna zdecydowanie wygrać!!!