Strona główna Aktualności Polityka „Wkurza mnie ta władza”

„Wkurza mnie ta władza”

4

Oto drugi oficjalny kandydat na prezydenta miasta. Kim jest Marek Gryglewski z Sojuszu Lewicy Demokratycznej?

Kandydat SLD został wybrany większością głosów przez członków partii podczas prawyborów. Był jedynym chętnym, choć zgłoszonych zostało 10 osób.

– Jest osobą niezwykle pracowitą i skromną, ale i wymagającą od siebie i współpracowników – zachwalał kandydata Tomasz Jura, szef SLD w Pabianicach. – Jest przede wszystkim dobrym człowiek. Te cechy sprawią, że będzie dobrym gospodarzem. To czarny koń z szansami na zwycięstwo.

Gryglewski ma 42 lata. Skończył Politechnikę Radomską na wydziale ekonomii. Jego specjalizacja to finanse i gospodarka komunalna. Ma skończone studia podyplomowe z wdrażania projektów Unii Europejskiej oraz doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy. Jest kierownikiem Punktu Pośrednictwa Pracy przy ul. Gdańskiej.

Urodził się w Pabianicach. Był piłkarzem PTC. Jego hobby to praca w drewnie.

– Kocham to miasto, ale wkurza mnie władza i to jak Pabianice są prowadzone – mówi Gryglewski – Moja kampania na pewno nie skupi się na bilbordach. Będzie to bezpośredni kontakt z mieszkańcami. Chcę, żeby ludzie czuli się dobrze i swobodnie.

Kandydat przedstawił w skrócie 3 punkty programu, na których będzie opierał się jego program.

1. Kompetentna, sprawna i skromna władza bez afer i wpadek związanymi ze zwrotem kosztów za nieprawidłowo przygotowane wnioski unijne.

2. Polityka podatkowa przyjazna dla przedsiębiorców tworzących miejsca pracy dla mieszkańców.

3. Promocja oraz zmiana wizerunku miasta, które ma być przyjazne dla mieszkańców i przyjezdnych.

Marek Gryglewski ma żonę Annę oraz dwóch synów. Starszy jest studentem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

REKLAMA
Poprzedni artykułMamy swoich Braci
Następny artykułWojciechowski podziękował za głosy
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

a czemu to pan Jura lub Kraska nie są kandydatami SLD na prezydenta czyżby byli zbyt mierni.

Kaziu bo liczą na coś więcej niż prezydent tego miasta, którym i tak by nie zostali. To dali pionka. Kierownik PPP na Gdańskiej, gdzie jak się idzie to ręce rozkłada.

A mnie się podoba że pojawiają sie nowe twarze w pabianickiej polityce, Pabianicom potrzebna jest nowa jakość, a nie ciągle te same gęby. A co do tego Gryglewskiego nie ma co go z góry przekreślac, zobaczymy co zaproponuje w swoim programie, jak będzie prowadził kampanię.. Na razie trochę za malo wiemy o jego poglądach…

fajny gościu