Strona główna Dzieje się Wielkie otwarcie kina Helios w Pabianicach!

Wielkie otwarcie kina Helios w Pabianicach!

0
Już w sobotę, 28 września ogólnopolska sieć kin Helios otworzy swój najnowszy multipleks w pabianickim Centrum Handlowo-Rozrywkowym Tkalnia. Nowy 4-salowy obiekt będzie posiadał ponad 600 miejsc (w tym także bardzo wygodne kanapy!) dla widzów, którzy kochają kino i cenią sobie wyjątkowe filmowe doznania.

Helios zapewni doskonałe wrażenia pabianickim widzom za sprawą najnowocześniejszych technologii: dźwięku DOLBY DIGITAL 5.1, najnowszej generacji projektorów Christie 4K oraz najwyższej światowej jakości ekranów do projekcji 2D i 3D. W multipleksie zawita także technologia DepthQ – wysoki poziom komfortu zapewnią lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie każdy z widzów będzie mógł wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach
w pabianickim kinie.

Od początku działalności Helios zadba o szeroki wybór filmów w repertuarze spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. W pierwszych dniach na ekranach pojawią się między innymi polska komedia „(Nie)znajomi”, „Ad Astra” z brawurową rolą Brada Pitta, dramat historyczny „Piłsudski”, najnowsza produkcja Patryka Vegi – „Polityka” oraz pozytywna animacja dla całej rodziny „Angry Birds 2 Film”. Ponadto Helios zaprasza na przedpremierowe seanse kontynuacji familijnego hitu, który w Polsce zachwycił tysiące widzów w każdym wieku – „Był sobie pies 2”.

Poza regularnym repertuarem w pabianickim Heliosie pojawią się także seanse w ramach wyjątkowych Projektów Specjalnych takich jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera oraz Kultura Dostępna. Specjalnie z myślą o najmłodszych widzach, w co drugą niedzielę miesiąca kino organizować będzie Filmowe Poranki ze specjalnym bajkowym repertuarem, wzbogacone licznymi atrakcjami oraz konkursami.

W oczekiwaniu na seans filmowy Widzowie będą mogli odprężyć się w Helios Café, gdzie w miłej atmosferze serwowana jest pyszna kawa, świeżo wyciskane soki oraz ciasta, lody w wielu smakach i inne smaczne desery. Zaś w ofercie barów kinowych znaleźć będzie można pyszny popcorn, zarówno karmelowy, jak i solony, oraz przeróżne napoje i przekąski.

Podczas hucznego otwarcia, przez cały weekend nie zabraknie wyjątkowych wydarzeń przygotowanych specjalnie na tę okazję! W konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród – w holu kina stanie filmowe Koło Fortuny. Na najmłodszych widzów czekać będzie kącik charakteryzacyjny z malowaniem buziek antyalergicznymi farbami, magik-iluzjonista oraz cyrkowiec, który poprowadzi warsztaty sprawnościowe z piłkami, obręczami, talerzykami i szczudełkami. Dla każdego małego kinomana przygotowane będą także balonowe cuda oraz animacje w strefie malucha z rozmaitymi zabawkami, puzzlami, chustami i tunelem animacyjnym.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Tkalnia także przygotowało moc atrakcji dla gości, którzy odwiedzą je podczas weekendu 28-29 września. W sobotę i niedzielę na mieszkańców Pabianic czekać będą: Quiz wiedzy o filmie („Co Ty wiesz o wygrywaniu?”), kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży – „Mój pierwszy film poklatkowy” oraz „Dzień superbohatera” (malowanie twarzy, wykonywanie masek, pojedynki na pajęczyny dla dzieci). Ponadto do 7 października klienci Tkalni będą mogli podziwiać wystawę Figur Filmowych.

Sieć kin Helios cieszy się dużym uznaniem – kinomanów przyciąga znakomita atmosfera towarzysząca pokazom filmowym oraz interesujący repertuar. Z pewnością tak będzie także w najnowszym multipleksie sieci w Pabianicach. Do zobaczenia już podczas najbliższego weekendu!

Repertuar kina można sprawdzić TUTAJ

REKLAMA
Poprzedni artykułTramwaj miał przymusowy postój. Z powodu kolizji
Następny artykułBlisko Pabianic powstanie kolejny market