Strona główna Styl życia Moda i styl Wielki Kiermasz Odzieżowy rusza po raz ósmy!

Wielki Kiermasz Odzieżowy rusza po raz ósmy!

0

Świetna jakość i niebanalne wzornictwo to cechy markowej odzieży, której wyprzedaż rusza w tę sobotę w budynku dawnej Pabii. Ceny zaczynają się już od 50 zł.

Kiermasz odzieży znanych europejskich marek, takich jak Campione, Jocavi, Sandwich czy Bandolera, potrwa od soboty 19 listopada aż do 10 grudnia. Czego możemy spodziewać się podczas wyprzedaży?  Bardzo atrakcyjnych cen na końcówki markowych kolekcji damskich i męskich. Na co dzień kolekcje te są sprzedawane w butikach firmowych i centrach handlowych w całej Polsce. Spodnie marki Jocavi, które w sklepach kosztują 560 zł, mogą być nasze już za 100 zł.

Odzież oferowana podczas kiermaszu to rzeczy nowe, pierwszego gatunku. W rewelacyjnych cenach kupimy również obuwie oraz dodatki. Przeceny w stosunku do ceny detalicznej sięgają nawet 90%, a ceny zaczynają się już od 50 zł.

Damskie kolekcje dostępne są od rozmiaru 34, a kończą na 46. Panie odwiedzające kiermasz będą miały duży wybór spośród odzieży w rozmiarze 38. Odzież męska to głównie L, ale są też XL, XXL, a nawet 3XL.

Kiermasz to także świetna okazja do zrobienia świątecznych, markowych prezentów dla naszych najbliższych.

Profil Wielkiego Kiermaszu Odzieży możemy śledzić na Facebooku.

 

Wielki Kiermasz Odzieży

Budynek dawnej Pabii (I piętro)

ul. Warszawska 44/50

Pabianice

czynne:

pon – pt. 10.00 – 18.00

soboty 10.00 – 14.00

REKLAMA
Poprzedni artykułKonstantynów zawstydził Pabianice
Następny artykułRazem „upiekli” ponad 3 tysiące złotych