Strona główna Dzieje się „Wieczór uwielbienia”, czyli Kościół ponad podziałami

„Wieczór uwielbienia”, czyli Kościół ponad podziałami

3
„Ponad podziałami” – takie hasło przyświeca organizatorom wydarzenia, jakie będzie miało miejsce jutro, 18 września, w podpabianickim Sereczynie.

To „Wieczór uwielbienia”, na którym uczestnicy spotkają się w osadzie rybackiej (ul. Graniczna 46).

– Ma on na celu to, żeby Kościół stanął w końcu razem, nie poszczególne zgromadzenia, ale cały Kościół Jezusa Chrystusa, żeby stanął razem, w jedności i uwielbiał naszego Pana – zachęca wszystkich do udziału w wydarzeniu Paweł Sikora, jeden z organizatorów.

Początek o godz. 18.00.

Plan „Wieczoru uwielbienia” przedstawia się następująco:

18.00 – 18.30 – Patryk Wawrzyn  z zespołem
18.30 – 19.00 – Matt Ostrowski
19.00 – 22.00 – zespół Filadelfia: Beata Mazurek, gwiazda wieczoru oraz gościnie Mikołaj Sikora i Zosia Sikora, zaproszeni przez gwiazdę do wspólnego wykonania utworu
Organizatorem wydarzenia jest SCH Pabianice Kościół Zielonoświątkowy i Halleluja.pl.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

zaproście jeszcze Pastora Rysia z Łodzi na pewno będzie pod wrażeniem

nie można traktować cię poważnie królu Julianie😂jaki król,taki dwór😂służysz sobie, i swoim małpom😂😂albo pingwinom ale ty też czuj się zaproszony, jak Ryś

Nic nie kumam z opisu celu. Oczywistym jest, że nie chodzi o dosłowne stanięcie obok siebie. Ale z drugiej strony wielbienie Boga też nie jest tylko na tym pikniku. Czy chodzi o to, że różne zgromadzenia mają różne sposoby a organizator chce żeby były zunifikowane? czy chodzi o integracje? czy tytuł nawiązuje do podziałów w ogóle czy do podziałów terytorialnych?