Strona główna Aktualności Z miasta W blokach spółdzielni włączą ogrzewanie

W blokach spółdzielni włączą ogrzewanie

16
Nastała jesień, a słupki rtęci na termometrach będą spadać. Kiedy grzejniki zrobią się ciepłe?

Dobra informacja jest taka, że lada dzień, bo szefostwo Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej zwróciło się już do Zakładu Energetyki Cieplnej z prośbą o włączenie ogrzewania. Nastąpi to w najbliższy poniedziałek, 20 września. Od tego czasu ciepło będzie sukcesywnie płynęło do kolejnych budynków.

– Opieramy się na długotrwałej prognozie pogody i przewidywanym znacznym spadku temperatury, zwłaszcza w nocy – tłumaczy Sławomir Urbańczyk, pełnomocnik zarządu PSM ds. kontaktów z mediami w PSM.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A za rok na jesień bedzie płacz jak przyjdzie rozliczenie… Trochę zimniej i niby ludzie dzwonią…już to widzę. Ręką rękę myje już się dogadali by zec miał zarobek na grzaniu a za moment i ceny pójdą w górę bo raptem czarne złoto niby zdrożeje. Jak komuś chłodniej po prostu ubierze się a nie takie uszczesliwianie ludzi na siłę. Patrząc na prognozy właśnie ma być ciepłej od przyszłego tygodnia więc komu i po co to grzanie…

Kołderkę ciepłą sobie kupić i Git

Nie stać Cię, to nie włączaj proste.

Kiedy odpowietrzanie kaloryferów?

Po okresie grzewczym grzejniki powinny być na 5 cały czas. W zeszłym roku coś o tym pisali, na klatkach też info było, teraz cisza.

Komu się nie podoba niech nie odkręcą. Ja chce ciepło! Tusk obiecał drugą Irlandię i co?

Chcesz ciepło, to mykaj na San Escobar 😎🍹🥔💩

Dobre

O BOŻE, O JEZU TEMPERATURA SPADŁA AŻ DO 20 STOPNI!11 CO MY POCZNIEMY.

a kiedy spółdzielnia wymieni kopciucha na jakąś „ekologiczną energię”?

Komu za gorąco niech trzyma zawor zakręcony i po krzyku. Płacę za ogrzewanie więc chcę mieć w mieszkaniu ciepło. I tyle .

A o przestrzeniach wspólnych i rurkach przesyłowych Karol słyszał? Nawet jak u siebie „zakręcę”, to i tak będę zmuszony płacić za takich wyziębionych jak Karol…

Ale jemu jest zimno i już. Ma być grzane bo on chce mieć ciepło w mieszkaniu. Co tam, że zapłacą wszyscy. Karolek wyziębiony musi się ogrzać.

To Karolek niech sobie Farelkę kupi.

Kołderkę ciepła i nalewkę z malin zastosuj i będzie ci ciepło.

Co z tym ogrzewaniem? Jest środa, a grzejniki dalej zimne? Zamiast na ogrzewanie już wydaje na leki i na prąd do farelki