Strona główna Dzieje się Weekend w Konstantynowie, czyli 2 dni Jarmarku Wielkanocnego

Weekend w Konstantynowie, czyli 2 dni Jarmarku Wielkanocnego

1
Popularny zespół Baciary będzie gwiazdą Jarmarku Wielkanocnego, który władze Konstantynowa Łódzkiego szykują na najbliższy weekend. 

Sobotę 9 kwietnia zaplanowano kiermasz i warsztaty artystyczne dla dzieci.

Na kiermaszu znajdą się stoiska między innymi z oscypkami, różnego rodzaju miodami, nalewkami, piwami regionalnymi. – Oczywiście nie zabraknie też świątecznych dekoracji, które przygotują panie z ludowego zespołu „Niesięcin” oraz centrum ogrodnicze „Ciepłucha” – wylicza Lena Podsiadła, dyrektor MOK w Konstantynowie Łódzkim.

Zaplanowano warsztaty plastyczno–kreatywne. Poprowadzą je instruktorzy z MOK-u. Będzie można zrobić np. zajączka lub jajko ze styropianu. Na tym nie koniec – w programie również gry i zabawy dla najmłodszych, balony i inne atrakcje.

Niedziela to nie tylko drugi dzień kiermaszu i warsztatów, ale przede wszystkich występów artystycznych. Gwiazdą tej imprezy będzie zespół Baciary w swojej twórczości nawiązujący do muzyki góralskiej. Ich hit „Żyje się raz” ma na platformie You Tube ponad 32 mln wyświetleń. Baciary zagrają o godz. 14.00.
O godzinie 13.10 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Bychlewianka.

Jarmark zorganizowany zostanie na Placu Kościuszki w godz. od 13.00 do 19.00.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Może być miło i fajnie? Nie to, co w Pabianicach. Masz śmingusówkę i gorącego pyra i siedż cicho. I zacieszaj po milionach ustawianych fotek, że masz taki fajny samorząd! Konstantynów? Zamienimy się?