Strona główna Aktualności Z miasta W Pabianicach ruszyły pozimowe porządki

W Pabianicach ruszyły pozimowe porządki

2
Obowiązujące obostrzenia nie pozwolą nam cieszyć się wiosną tak, jak byśmy chcieli co najmniej do świąt wielkanocnych, ale pozimowe porządki w mieście ruszyły w najlepsze.

Wykonuje je firma, której urzędnicy z magistratu powierzyli bieżące utrzymanie czystości na terenach zielonych. Prace obejmują m.in. zamiatanie placów i alejek, wygrabianie trawników, usuwanie liści z rabat i krzewów i pielęgnację zieleni w parkach i na skwerach.

Rozpoczęły się wczoraj, na Bulwarach (to ponad 2,2 hektara). W miarę upływu dni robotnicy będą pojawiali się w kolejnych miejscach, które na to czekają. A jest ich jeszcze sporo, bo urząd zlecił też posprzątanie placu Starego Rynku, okolic pomnika Legionisty i kościoła św. Mateusza, parków Słowackiego, Hadriana i Jordanowskiego, skwerów im. Pietrzaka na Piaskach, przed Miejskim Ośrodkiem Kultury, im. Lubońskiego przy ul. Kaplicznej, im. Walentynowicz przy ul. Łaskiej (na pętli) oraz największego pabianickiego parku – Wolności.

REKLAMA

2
Dodaj komentarz

1600
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janek

Znowu będą jak opętani odkurzaczami spalinowymi rozsiewać psie i gołębie odchody po całym mieście. Do tego jeszcze koronawirusa w komplecie. Znowu jakaś ustawiona firma „znajomego królika”, która musi teraz dodatkowo rozsiewać tę całą zarazę. Musi zarobić bo się udusi!!!

julian

Ale żeś się Jasiu nachlał. A propos, kupy się sprząta, więc może zajmij się psiarzami.