Strona główna Aktualności W izolatorium jak w hotelu? WSRM zaprasza na „turnus ozdrowieńczy”

W izolatorium jak w hotelu? WSRM zaprasza na „turnus ozdrowieńczy”

2
fot. Uroczysko Porszewice
Z tej propozycji mogą skorzystać osoby, które uzyskały pozytywny wynik testu na koronawirusa. Chodzi o izolatorium na terenie ośrodka konferencyjno – rekolekcyjnego w Porszewicach (gmina Pabianice).

Należy on do Archidiecezji Łódzkiej, ale do pobytu w nim zachęca Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego, zapraszając na „turnus ozdrowieńczy”. Do kogo kierowana jest oferta?

„Przechodzisz zakażenie bezobjawowo lub skąpoobjawowo? Nie masz odizolowania? Boisz się zarazić najbliższe osoby? A może nie chcesz aby Twoi najbliżsi trafili na kwarantannę?” – czytamy na Facebooku WSRM.

Izolatorium ma zapewniać opiekę lekarską, całodobową opiekę pielęgniarską, wyżywienie (trzy posiłki dziennie), pokoje z łazienkami o standardzie hotelowym oraz dostęp do internetu.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem: 513 005 397. Z zapewnień WSRM wynika, że koszty związane z pobytem w ośrodku pokrywa Narodowy Fundusz Zdrowia.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pieknie! Hotele padaja, a NFZ finasowac bedzie osrodek koscielny, gdzie wymyslono izolatorium! Kosmos! Wszystko placone z naszych skladek!?

ps. a moze gdzies konkurs/przetarg byl ogloszony? ktos, cos slyszal?

Np. idziesz zdrowy z fałszywie pozytywnym wynikiem do izolatorium to po wizycie masz duże szanse na wynik prawdziwie pozytywny. Genialne!