Strona główna Aktualności Komunikacja To był korek gigant. Kierowcy jechali pod prąd

To był korek gigant. Kierowcy jechali pod prąd

12

Kierowcy stali w korku na trasie ekspresowej S8. Wszyscy jechali na piknik lotniczy do Łasku.

To był prawdziwy najazd na bazę wojskową w Łasku, gdzie o godz. 11.30 rozpoczął się piknik lotniczy. Większość kierowców pojechała trasą S8 i utknęła w korku. Rekordziści stali na trasie około 2 godzin. Część próbowała nawet zawrócić i jechać pod prąd, dlatego na miejsce wysłane zostały patrole policyjne, aby kierować ruchem.

Około godz. 12.00 w Dobroniu doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Tam też tworzyły się korki.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ładna mi obwodnica na której tworzą sie korki 🙂

Zablokował się zjazd na węźle w Łasku. W sumie to cały Łask przyblokowało, próba przejazdu starą drogą krajową od Zduńskiej Woli przez Łask też się kończyła utknięciem w korku.

A tak to wyglądało na węźle w Łasku: https://www.youtube.com/watch?v=uzxHDWCeN1I

Bo to jest Polska. Zrobią ładną droge, ale zjazdy z niej już są na wózki golfowe. Przykładem są małe rondka przy S14, na których ledwo się TIRy mieszczą

jakie patrole i gdzie, o godzinie 13:20 po 2 godzinach dotarłem do zjazdu Łask i żadnych patroli nie widziałem poza dwoma pajacami przy zjeździe którzy praktycznie stali i dłubali w nosach, a na S8 pełna wolna amerykanka jedni jada pasem awaryjnym na wstecznym inni zawracają rodzice urządzają sobie spacery po jezdni, ze ludzie nie dorośli do korzystania z dobrodziejstwa typu droga ekspresowa to mnie nie dziwi ale ze służby porządkowe które powinny egzekwować przestrzegania przepisów i strzec bezpieczeństwa podróżujących tymi drogami PO PROSTU MAJĄ TO W DUPIE powtarzam jeszcze raz nie było żadnych patroli na S8

Kto chciał, to dojechał. Wystarczyło po prostu wcześniej wyjechać a nie na „ostatnią chwilę. Organizacja logistyczna, może i najlepsza nie była, ale można było to przewidzieć, tym bardziej, że w poprzednich latach były duże korki a pokazów nigdy wcześniej w Łasku nie było. Pabianiczanie natomiast jedyna co potrafią, to narzekać, na wszystko i zawsze, zamiast po prostu i zwyczajnie pomyśleć. Może następnym razem, niech Wam te pokazy przed domami zrobią, to nie będzie z korkami problemów. Aaa przepraszam, wtedy na hałas będziecie narzekać. Infrastruktura jest, jaka jest i wszyscy doskonale o tym wiedzą., trzeba się czasami po prostu umieć zorganizować.

do Pabianiczanki, „Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem…” tylko to się ciśnie na usta jak czyta się twoje mądrości, nie każdy zrywa dzieci z pościeli o 5 rano żeby dojechać na imprezę na godzinie 11 i ma do pokonania 15 kilometrów , ale żeby o tym wiedzieć to trzeba mieć oprócz mózgu również trozum

Pewnie, lepiej wyjechać na ostatnią chwilę, pchać się na samą płytę lotniska (bo przecież ciężko jest przejść kawałek), potrzymać dzieci dłuższy czas w aucie i wrócić do domu nie widząc pokazów, bo się w kotku utknęło. Byłam i widziałam co się dzieje a o 5 rano się nie zrywałam 🙂

Bo szlachta musi furami jechać. Tak to jest.
Ciekawe co bardziej ich jara oglądanie pokazów czy szpan nowym używanym Das Auto po klepaniu.
To nie wina organizatora tylko mentalność polaczków. Tak jak w niedzielę pod kościołem ciekawe czy dla wiary czy dla szpanu są.
Spokojnie niedługo wszystkich świętych i to samo będzie pod cmentarzem bo szlachta nie będzie szła 1000m pieszo tylko musi pod same bramy zajechać. Miejscowi pod bramami a przyjezdni z marszu kilosy ciągną.

Ale ty głupi jesteś ze aż śmieszny, jak będziesz w kościele to pomódl się o zdrowie bo o rozum już za późno i do tego zazdrosny ze ktoś coś ma a ty tylko kompleksy nieudaczniku.

Tylko debil ma w fantazji wizję lotniska wojskowego i parkingu o powierzchni 5 hektarów. Wystarczyło by autobusem do łasku a tam na pieszo udać się spacerkiem. Ile 5km to dużo? to 5x odległość od cmentarza do zamkowej. Spacerek 40minut i jest się na miejscu ale szlachta zawsze musi się pokazać a potem narzekać. Nie byłem ale jak bym się wybierał to autobusem do łasku a tam pieszo spacerkiem i zero problemów. Ba nawet poprzez zadupie dojechał bym a kilometra z parakulosa doszedł i bym był na miejscu a nie narzekanie narzekanie. Mogę być głupi i śmieszny ale tak bym nie… Czytaj więcej »

Głupoty wypisujesz zdzisiek1979, lotnisko w łasku to nie jest miejsce super skomunikowane z Łodzią i Pabianicami za pomocą komunikacji publicznej, a te autobusy, którymi można było się tam dostać nie zabrały by nawet 1% z tych którzy stali w korku. I nikt tutaj by nie narzekał gdyby mógł dojechać w miejsce oddalone o kilometr czy dwa od lotniska i zostawić gdzieś samochód. Problemem była pułapka jaką się stała S-8, mógł by ktoś pomyśleć o tym aby w jakimś miejscu umożliwić zawrócenie lub wydostanie się z niej tym, którzy stwierdzili że nie ma sensu jechać dalej. Nawet jak ktoś dojeżdżając do… Czytaj więcej »

To mieliśmy na piechotę np z Łodzi wdg ciebie zapierdzielać? Weź się facet w czoło puknij!