Strona główna Aktualności Z miasta Ulica Kilińskiego stanęła w korku

Ulica Kilińskiego stanęła w korku

17
Drogowcy wznowili prace na drodze wojewódzkiej nr 485. Z powodu utrudnień kierowcy od godz. 15.00 stoją w ogromnym korku na ul. Kilińskiego pomiędzy Grota Roweckiego a Świetlickiego. 

Od skrzyżowania z ulicą Świetlickiego zaczyna się ruch wahadłowy w stronę Bychlewa. Pokonanie kilkusetmetrowego odcinka od basenu w stronę Jutrzkowickiej zajmuje 15-20 minut.

Prace obejmują odcinek od skrzyżowania ulicy Jutrzkowickiej z ulicami Świetlickiego i Wodną do posesji przy ul. Jutrzowickiej 84.

 

 

REKLAMA
Poprzedni artykułTo już 5 lat odkąd Hotel Fabryka Wełny & SPA otworzył drzwi dla pierwszych Gości
Następny artykułKsawerowianom brakuje skuteczności
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Amatorskie zarządzanie pracami. Najlepiej zamknąć wszystko i remont robić długie miesiące. Nie wierzę w to, że nie można utrzymać płynności ruchu drogowego nie stosując świateł. Wystarczy zatrudnić kogoś z wyobraźnią a nie blokować południową część miasta.

Zamiast wziąć się za poprzedni nieskończony odcinek, zalać drugą warstwę asfaltu to biorą się za inny… Te studzienki na bokach pasa też potrzebne jak majtki wiadomo komu.

Masakra dzisiaj stałam w korku przy cmentarzu.

Rydzynami byś pomknęła, to byś nie stała 🙂

Również polecam przez Rydzyny. Z 2 km dalej ale jedziesz nie stoisz 20 min.

Zawsze mozna jechac na wezlel Pabianice polnoc i zjechac Pabianice poludnie omijajac korkujaca sie kilinskiego i jutrzkowicka. A dalej to juz pojeeeechali.

Przez Łódź też mozna a dla chętnych przez Gdańsk

Pabianice Północ to jest trasą S14, Pabianice Południe to jest trasą S8, żeby to objechac to trzeba by minimum 20km nadrobić, to już chyba wolałbym w korku postać:-) swoją drogą dla mieszkańców piasków to dobry objazd jest przez Hermanow/Terenin

Stanisław

nie tylko Kilińskiego! Już drugi dzień jest korek na Grota Roweckiego od Włókniarza do Bugaju

Pozdrawiam tych co stoja przy rowach w Bychlewie, w koncu beda mieli jakas rozrywke patrzac na remont drogi

Pilnują, żeby im walec na ich pole nie wjechał 😉

Przyda się mieszkańcom jeżeli podacie kiedy te utrudnienia się skończą.

robią -źle, nie robią – też źle, taki naród, ilu polaków tylu specjalistów od remontów, logistyki , organizacji ruchu itd……,

Wystarczy poprowadzic objazd przez Rydzyny

Wystarczy pomyśleć
Czy Was trzeba pędzić stadnie jak owce na redyk?

Moim zdaniem jest ok, tylko Policja powinna stać po obu stronach i pilnować żeby każdy zatrzymywał się na czerwonym, a nie jak jest teraz. Zapala się czerwone i zawsze znajdzie się kilku debi…….. którym się bardzo spieszy i muszą jeszcze wjechać, dlatego są korki.
Moja propozycja….. albo radiowozy albo kamery….