Strona główna Na sygnale Kryminalne Ukradł telefon z supermarketu. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu

Ukradł telefon z supermarketu. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu

15

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dokonanej 4 stycznia 2023 roku w Pabianicach z terenu sklepu przy ul. Zamkowej. 

Mężczyzna widoczny na zdjęciach z kamer monitoringu ukradł nowy telefon komórkowy marki Samsung Galaxy M13 o wartości 829 złotych.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 8424 348, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, bądź z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach telefon całodobowy 47 8424 301 lub 47 8424 302. Policja zapewnia anonimowość.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Za samą gębę powinien iść do pierdla

No najlepiej pracować za nich a oni będą pilnowali kaczko tylko .

Nic fajnego być pilnowanym przez CBA.

Jakość może i się obroni. Ale dzięki bardzo kiepskiemu rozmieszczeniu kamer koleś jest praktycznie nierozpoznawalny. Pseudo-fachowcy od kamer standardowo umieszczają kamery na suficie – ładnych pare metrów nad głowami. Efekt widać na zdjęciach „koleś w czapce z daszkiem” . Zero twarzy.

Skoro ludzie potrafią poznać „aktorkę” po tyłku, to i jego rozpoznał już ktoś, kto go zna.

Poza godzinami pracy go złapią

po IMEI nie dojdą?

po takim czasie to oni już tej komórki nie odzyskajom! kto wogóle zostawia w markecie na wieszchu komórkę? to chyba ustawka była! pozatym słabo widać twarz zzatej szyby auta tego złodzieja!

A tak jaśniej i po polsku można prosić o co ci chodzi.

Pan „seba” chciał sobie zażartować. Jednakże opłacił pare lekcji polskiego na rzecz siedzenia w holu jakiegoś centrum handlowego. Domniemywam iż, że, aczkolwiek biegało o to, że to z za szyby policyjnego radiowozu widocznego na zdjęciu widać psa, tfu przepraszam złodzieja.

ile płacą za rozpoznanie

To jest Seba wyklęty i jemu się ta komórka po prostu NALEŻAŁA!!!

Skuteczność pracy wydziału dochodzeniowo- śledczego mizerna.Pocieszające tylko to że zwykły obywatel poprzez portal może się o tym dowiedzieć. Za co my płacimy podatki?Brak fachowości, skuteczności i wytrwałości.

Polowa policji gnoma pilnuje

szukają go od rana chyba na świetlickiego. nawet używają takiego pistoletu z laserem!