Strona główna Aktualności Tymczasowe zmiany w kursowaniu autobusów

Tymczasowe zmiany w kursowaniu autobusów

3
Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. zaplanował prace przyłączeniowe na ulicach Moniuszki i Narutowicza. W związku z tym autobusy niektórych linii pojadą zmienionymi trasami. Zmiany dotyczą linii 4, 6, N4B I T. 

Zmiany zaczną obowiązywać od poniedziałku (1 sierpnia) i potrwają około 3 tygodnie. W tym okresie zawieszone zostaną przystanki przy ul. Moniuszki, ul. Kościuszki i ul. Moniuszki oraz ul. Mariańskiej.

Autobusy linii 4 i 6 z Waltera-Jankego bez zmian dojadą do ronda Unii Europejskiej, następnie pojadą objazdem ulicami: Kilińskiego, Orlą, Świętokrzyską do Moniuszki i następnie stałymi trasami. W przeciwnym kierunku pojadą bez zmian do ul. Śniadeckiego, następnie ulicami: Moniuszki, Piękną, Orlą, Kilińskiego i dalej dotychczasową trasą do pętli Waltera-Jankego. Nastąpią nieznaczne (do ok. 2 minut) korekty godzin odjazdów.

Autobusy linii N4B i T z Łodzi, Rzgowa i Guzewa pojadą dotychczasowymi trasami do ul. Grota-Roweckiego, dalej ulicami Orlą i Świętokrzyską do Moniuszki, następnie bez zmian do Dworca PKP. W przeciwnym kierunku od ul. Moniuszki zostaną skierowane objazdem ulicami Piękną i Orlą do ul. Grota-Roweckiego, dalej bez zmian do Łodzi, Rzgowa i Guzewa.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:
– kierunek szpital: Kilińskiego / Moniuszki (na żądanie) – dla linii 4 i 6, Orla / Ewangelicka – dla linii 4, 6, N4B i T,
– kierunek Waltera-Jankego: Orla / Kilińskiego – dla linii 4, 6, N4B i T.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy ten kretynizm się kiedyś skończy?! Zaraz nie będziecie mieli czego zamykać! Urzędnicy, opamiętajcie się! Już teraz jazda po mieście to udręka. Czy to autem, czy autobusem. Zresztą ostatnio niektóre autobusy nie przyjeżdżają wcale! Czyżby brak kierowców autobusów dotarł też do Pabianic?

Niestety brak ,staży odchodzą na emeryturę, a młodzi nie chcą robic za najniższą krajowa

Codziennie nie przyjeżdża 7, a jak już przyjedzie raz na tydzień, to jedzie nią 1-2 osoby! Ludzie skreślcie to z rozkładu, bo to jest chore, tak ludzi w błąd wprowadzać. Coś musi być na rzeczy z tymi brakami kierowców. kilka dni temu słyszałam jak 2 kierowcy rozmawiali ze sobą, że nie mają już siły robić nadgodzin i że te 3000 wypłaty które mają to jest żałosne za to wstawanie w nocy. Narzekali bardzo, że prezes woli dać Ukraińcom dużo lepszą stawkę niż swoim i że od sierpnia będą 3 kierowcy z Ukrainy nas wozili. Mówili, że starzy odchodzą na emeryturę,… Czytaj więcej »