Strona główna Nie przegap Trwa rekrutacja do policealnej szkoły EduMedica. Sprawdź kierunki kształcenia

Trwa rekrutacja do policealnej szkoły EduMedica. Sprawdź kierunki kształcenia

3
Bez względu na wiek i posiadanie matury możesz zdobyć nowe kwalifikacje – trwa nabór letni na kierunki medyczne i kosmetyczne w Policealnej Szkole EduMedica w Pabianicach.

– Zapraszamy do najlepszej szkoły policealnej w Pabianicach, która oferuje naukę w ciekawych i poszukiwanych zawodach. Tutaj warto się uczyć pod okiem najlepszej kadry i świetnych instruktorów – zapewnia Klaudia Nowak, dyrektor placówki.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w sektorze ochrony zdrowia bądź kosmetyki to warto wybrać nowoczesną szkołę z własną bazą dydaktyczną i wysoką zdawalnością państwowych egzaminów zawodowych świadczących o bardzo dobrym poziomie szkoły i wykwalifikowanej kadrze.

– Stawiamy na kształcenie praktyczne! W EduMedice dbamy o to, aby uczniowie poznali swój przyszły zawód jak najlepiej, dlatego ciągle inwestujemy w profesjonalne pracownie i wyposażenie oraz najlepszą kadrę specjalistów praktyków. Ponad 50% zajęć w naszej szkole to zajęcia praktyczne. Dodatkowo organizujemy również sporo warsztatów i szkoleń tematycznych – wymienia dyrektor.

W EduMedice może się uczyć każda osoba dorosła, która ukończyła szkołę średnią (nie ma górnej granicy wieku). Co ważne: nie wymagana jest matura, a o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.

Nabór letni trwa od 01.07 i prowadzony jest na kierunkach policealnych:
– technik masażysta
– technik usług kosmetycznych z wizażem
– technik sterylizacji medycznej
– technik farmaceutyczny
– opiekun medyczny
– florysta
– terapeuta zajęciowy
– opiekunka dziecięca

Trwają zapisy na kierunki kursowe m.in.: stylistka rzęs, stylistka paznokci, rejestratorka medyczna, ziołolecznictwo, techniki krawieckie i projektowanie.

Informacje i zapisy
Policealna Szkoła Medyczna EduMedica w Pabianicach
Ul. Zamkowa 58a, Pabianice
Tel. 530 433 323
www.facebook.com/edumedicapabianice
szkola@edumedica.edu.pl

REKLAMA
Poprzedni artykułNowe stroje nie przyniosły szczęścia w pucharze. Włókniarz przegrywa z ŁKS Łódź II
Następny artykułZderzenie na Nawrockiego: spowalniacze nie pomogły
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Miałam przyjemność uczestniczyć w kilku kursach, polecam serdecznie, przyjemna atmosfera, świetna kadra która potrafi w przyjemny sposób przekazać wiedzę. Serdecznie polecam 🙂

Świetne zajęcia praktyczne, masę kosmetyków profesjonalnych, jest na czym pracować 🙂 Pani dyrektor bardzo się stara by ciągle doposażać szkołę w nowe rzeczy:) moja mama była jako modelka u nas na zajęciach i też była bardzo zadowolona ^.^
Polecam

Świetni prowadzący i cudowna rodzinna atmosfera. Polecam wszystkim. Wymagający prowadzący, ale o to chodzi jeśli chce się mieć dobry zawód. To nie jest szkoła dla osób, które nie chcą się uczyć – to jest szkoła dla tych, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności. Polecam!