Strona główna Na sygnale Kryminalne „Tropiciele z północy” działali w Pabianicach

„Tropiciele z północy” działali w Pabianicach

2

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przy współpracy z policjantami z Pabianic zatrzymali poszukiwanego gangstera z Lęborka. Mężczyzna przez 17 lat ukrywał przed wymiarem sprawiedliwości.

Funkcjonariusze z zespołu ds. poszukiwań wydziału kryminalnego z gdańskiej komendy wojewódzkiej tzw. tropiciele z północy, zdobyli informację, że poszukiwany przez mundurowych z Lęborka 46-latek, prawdopodobnie przebywa w województwie łódzkim i ukrywa się na terenie posesji, gdzie prowadzona jest duża działalność gospodarcza.

Okazało się, że chodzi o powiat pabianicki. Tutaj na terenie jednej z posesji na podstawie nakazu przeszukania wystawionego przez Prokuraturę Okręgową w Siedlcach, policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. W akcji wzięło udział kilkunastu policjantów, oprócz kryminalnych z Gdańska, także funkcjonariusze z KPP Pabianice.

Zatrzymany 46-latek poszukiwany był m.in. za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, ciężkie uszkodzenie ciała i pozbawienie wolności. Mężczyzna kilka lat temu zerwał całkowicie kontakt z dotychczasowym środowiskiem w rejonie dotychczasowego miejsca zamieszkania i ukrywał się przez 17 lat.

Według posiadanych informacji, zatrzymany mieszkaniec Lęborka to gangster-egzekutor. Dokonywał na zlecenie grup przestępczych na terenie Polski wymuszeń oraz uszkodzeń ciała w celu zastraszania członków konkurencyjnych grup przestępczych.
Teraz 46-latek trafił do aresztu, gdzie odpowie za swoją dotychczasową działalność przestępczą.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Więcej byłych gangsterów jest w Pabianicach, żyją jak pączki w maśle a Policja udaje że tego nie widzi …………

@Zenek – dokładnie! zaczęli by od łysego od białej merawy co to na spotted ciągle są zdjęcia jak źle parkuje!