Strona główna Aktualności Z miasta Troje chętnych do kierowania schroniskiem

Troje chętnych do kierowania schroniskiem

4
Kto będzie kierownikiem pabianickiego schroniska dla zwierząt? Magistrat postanowił wyłonić nowego szefa tej placówki w drodze konkursu. Są chętni na to stanowisko. 

Rekrutacja trwała niewiele ponad tydzień i zakończyła się kilka dni temu. O powierzenie funkcji postanowiło ubiegać się troje kandydatów. Kto z nich ją obejmie, zadecyduje w najbliższym czasie czteroosobowa, powołana w tym celu komisja.

– Jej członkowie sprawdzą najpierw, czy kandydaci spełnili wymogi formalne. Jeśli okaże się, że tak, zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, podczas których będą zobowiązani do przedstawienia koncepcji funkcjonowania schroniska – wyjaśnia Aneta Klimek, rzecznik prasowy magistratu.

Pierwsza umowa z nowym kierownikiem zostanie zawarta na pół roku, kolejna – na czas nieokreślony.

Od niemal czterech miesięcy, decyzją prezydenta Grzegorza Mackiewicza, przytuliskiem zarządza Anna Kusiak (wcześniej była w tej placówce wolontariuszką). Przed nią tę rolę pełnił od marca 2002 roku Andrzej Luboński.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Aniu- jesteś wspaniałą osobą i strzałem w 10, jeśli chodzi o opiekę nad schroniskowymi bidulkami. Mam nadzieję, że komisja wybierze dobrze.

To ta pani tak kastruje każdego psa który wyląduje w schronisku, nie daje czasu aby zgłosił się właściciel tylko od razu chlast?

I ta Pani bardzo akrtwnie szuka nowych wlascicieli. Stara sie aby jak najmniej zwierzakow bylo w schronnisku. Super. O poprzednim kierowniku I Jego aktywnosci ciezko sie wypowiadac bo takowej nie widzialem.

Pani Aniu jest Pani najlepsza i z największym sercem do zwierząt (w tym ludzi).