Strona główna Dzieje się Sport Trening na klatce schodowej. Tak ćwiczy nasz mistrz (WIDEO)

Trening na klatce schodowej. Tak ćwiczy nasz mistrz (WIDEO)

0
Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkim, w tym również sportowcom, którzy nie mają warunków do solidnego treningu. Mimo niewystarczającego miejsca w mieszkaniu Hovhannes Yazichyan znalazł sposób na to, aby utrzymać swoją wysoką formę.

Nasz wielokrotny mistrz świata i Europy w wyciskaniu sztangi publikuje na swoim facebookowym profilu filmiki z treningów.

Zamknięcie siłowni, sal treningowych i parków, a także niewystarczająca ilość miejsca w dużym pokoju sprawiła, że Yazichyan postanowił przenieść swój zestaw ćwiczeń na klatkę schodową bloku, w którym mieszka.

Pabianiczanin uważa, że zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są najlepszym sposobem na zapewnienie sobie odporności. Hovhannes mówi, że jego sąsiedzi są bardzo mili i nie skarżą się na jego treningi. Co więcej, wspierają go w jego działaniach. Nasz mistrz mówi również, że nie zagraża zdrowiu innych osób. Mieszka on bowiem na ostatnim piętrze i przez dwa tygodnie treningów tylko raz spotkał jednego z sąsiadów, z którym mógł bezpiecznie się minąć.

Pabianiczanin zachęca wszystkich do aktywności fizycznej i kreatywnego wykorzystywania możliwej przestrzeni do ćwiczeń.

Sport jest wskazany dla każdego i może być szczególnie ważny, by zachować dobrą kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną – mówi sportowiec Teraz wiele osób ma trochę wolnego czasu, więc warto przeznaczyć go właśnie na ruch – dodaje.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments