Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Trening motywacji, czyli jak wytrwać w swoich postanowieniach

Trening motywacji, czyli jak wytrwać w swoich postanowieniach

0

Dlaczego jedni ćwiczą regularnie, a inni szybko tracą motywację – czyli jak wytrwać w swoich postanowieniach. Trening motywacji w klubie fitness Formownia.

Koniec roku zbliża się nieubłaganie, a wraz z nim następuje czas noworocznych postanowień. Zapewne wiele z nich będzie dotyczyło poprawy kondycji fizycznej, zrzuceniu paru kilogramów lub regularnej rehabilitacji.

Dlaczego pomimo składanych sobie obietnic, tak łatwo się poddajemy oraz wracamy do starych nawyków? Czemu jedni potrafią wytrwać, a inni szybko się zniechęcają?

Zastanawiasz się jak skutecznie zarządzać swoją motywacją? Co zrobić, aby w końcu ćwiczyć, zyskać więcej energii i po prostu dobrze się czuć?

Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Serdecznie zapraszamy na wykład połączony z warsztatami, który poprowadzi Joanna Delbar.

Joanna Delbar – trenerka specjalizująca się w zarządzania stresem i energią, certyfikowany coach shri vivek jogi integralnej, certyfikowany nauczyciel treningu redukcji stresu mindfulness (M.B.S.R.) certyfikowany praktyk NLP, certyfikowany coach w podejściu Zen Coachingu, redaktor portalu ZarzadzanieStresem.pl, mówca motywacyjny.

Obszarem pracy Joanny Delbar są głównie struktury biznesowe: korporacje, organizacje, instytucje. Pracuje z liderami, menadżerami, którzy na co dzień doświadczają ogromnej presji i stresu. Uczy jak mądrze stawiać granice, odnajdować pasje, dobrze planować i cieszyć się życiem.

Spotkanie odbędzie się 11 grudnia (wtorek) o godz. 18:00 w klubie fitness Formownia w Fabryce Wełny (wejście od ul. Zamkowej). Wstęp na dwugodzinne warsztaty w cenie 30 zł.

Serdecznie zapraszamy!

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments