Strona główna Na sygnale Tragedia podczas wypoczynku. 66-latek utonął w rzece

Tragedia podczas wypoczynku. 66-latek utonął w rzece

4

Policjanci z komisariatu w Osjakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności śmierci 66-letniego mężczyzny (mieszkańca powiatu pabianickiego), który utonął podczas kąpieli w rzece Warcie.

Do tragedii doszło w środę 20 lipca. Około godz. 20.30 dyżurny wieluńskiej komendy został powiadomiony, że w miejscowości Konopnica mężczyzna wszedł do wody i nie wrócił na brzeg.

Skierowani na miejsce mundurowi ustalili, że 66-letni mieszkaniec powiatu pabianickiego przebywał wraz z żoną w miejscowości Konopnica na swojej działce rekreacyjnej. Wczoraj około godziny 20:00 oboje poszli na spacer nad rzekę Wartę. Mężczyzna  wszedł do wody i odpłynął od brzegu. Kobieta w tym czasie poszła na chwilę do domu, który był nieopodal. Po powrocie nie mogła znaleźć męża i zaniepokojona wezwała służby ratownicze. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy z wykorzystaniem łodzi rozpoczęli poszukiwania 66-latka. Mężczyzna został szybko odnaleziony i wyciągnięty z wody przez strażaków. Natychmiast podjęto reanimację. Niestety, wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon 66-latka. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym przez prokuraturę śledztwie.

Policjanci cały czas apelują o rozwagę podczas wypoczynku nad wodą

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

wir?

Pewnie ośmiornica

OSP w Dobroniu brało udział w akcji? Druh z tej jednostki jest na zdjęciu.

Jakie zalosne. Zacznij handlować na rynku.