Strona główna Na sygnale Wypadki Toyota wjechała w bok Poloneza na skrzyżowaniu

Toyota wjechała w bok Poloneza na skrzyżowaniu

16

Do wypadku doszło około godz. 16.00 we wtorek na skrzyżowaniu Nawrockiego, Waltera Jankego i Popławskiej. Poszkodowany jest kierowca Toyoty Yaris.

Z ustaleń policji wynika, że kobieta kierująca Polonezem wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Kiedy przecinała ul. Waltera Jankego jadąc od. ul. Nawrockiego w prawy bok kierowanego przez nią auta uderzyła Toyota.

Pogotowie medyczne udzieliło pomocy kierującemu Toyotą. Medycy zadecydowali o przewiezieniu go do szpitala. Ruch na skrzyżowaniu jest utrudniony.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Baby na tory!

Nasz kur… ;(
Poldek, twarda sztuka. Ładny był.

Aby w zdrowiu wszyscy pozostali, hej!

No😀

Ciekaw jestem ile toyotą miał na zegarku w chwili kolizji, bo wszedł wybitnie głęboko.

Nie jest to istotne skoro polonez wjechał na czerwonym.

Istotne. Jeżeli by miał mniejszą prędkość, przejechałby za poldkiem. Jeżeli większą, przejechał by przed nim. A takto trafił w sam środek. Prędkość ma wielką wagę zwłaszcza przy tak kiepskich warunkach jak były. Podejrzewam, że toyotą tam pięćdziesiątki nie miał, a znacznie więcej. Ktoś powie miał zielone i co z tego, jeżeli samochód ma skasowany i sam pokiereszowany. Biortąc pod uwagę konstrukcje i zniszczenia poldka i jaryski nie miał prędkości miejskiej. Obstawiam, że (jak większość kierowców w tym miejscu) miał prędkość podmiejską. Jednak to do przemyśleń zostawiłbym poszkodowanemu.

Last edited 2 lat temu by szofer

Bardziej zachodzę w głowę czemu z poldka nie zauważyła czerwonego? Zielone dla jankiego świeci się po lewoskręcie z nawrockiego. Czyli ciężko obstawić dojrzałe żółte, bo by sobie poszła na czołówkę. Podejrzewam że się zagapiła, bo raczej jakiś nieprawidłowości w sygnalizacji nie ma. Chyba że z powodu deszczu coś się zawilgociło i sygnalizacja mogła mieć odchyły.

Last edited 2 lat temu by szofer

BABY NA TORY

Baby to masz w nosie !😪

Literówka, miało być *nosz kur…, nie nasz.

Ciekawe jak wyglądałyby dziś polonezy, duże fiaty, syreny, żuki, gdyby pozwolono polakom robić swoje w NASZYCH FABRYKACH (???)
Szkoda poldżerrra

Last edited 2 lat temu by Mihał

Patrząc na obecne próby niedoszłych producentów samochodów wyglądałyby pewnie tak, jak w dniu zakończenia ich produkcji.

RafalPab zmienił płeć dlatego piszą że prowadziła kobieta a to RafalPab,

To przez COVID he hehe

Architekt zabytków powinien na winnym położyć łape i solidnie wybatożyć!

Ale urwał.