Strona główna Dzieje się Totalne Remonty Szelągowskiej z Pabianic. Zobacz najlepsze momenty

Totalne Remonty Szelągowskiej z Pabianic. Zobacz najlepsze momenty

23
W poniedziałek swoją premierę miał 4. sezon popularnego programu telewizji TVN. Bohaterem pierwszego odcinka był Krzysiek ESTE Łyszkowski, raper z Pabianic zaangażowany w pomoc charytatywną. 

Krzysiek do programu trafił za sprawą swojej dziewczyny, która zgłosiła jego kandydaturę. Pabianiczanin idealnie wpasował się w charakterystykę tego formatu, w którym chodzi o docenienie lokalnych bohaterów. ESTE od lat organizuje imprezę charytatywną Rap Lokal. Inicjatywa ta rozlała się na inne miasta, takie jak Chorzów czy Końskie.
Ekipa programu wyremontowała komunalny lokal w kamienicy przy ul. Skłodowskiej. Mieszkanie było w totalnej ruinie. Zdjęcia do odcinka realizowane były w listopadzie.

– To jest tylko remont, a to co robi Krzysiek, to co zrobił z tym miastem, dajcie na co dzień nadzieję – powiedziała Dorota Szelągowska.

Najlepsze momenty można obejrzeć TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

wszystko rozumiem, robi fajne rzeczy i wielkie. Dzięki mu za to. Tylko nie za bardzo rozumiem jakim cudem przez 9 lat w Anglii nie dorobił się niczego. Po powrocie też. Dostał mieszkanie za darmochę i przez pół roku niczego nie dał rady w nim wyremontować, nawet jednego pomieszczenia. a chłop jak dąb. Serio pytam, nie zazdroszczę, bo być może faktycznie mu się należało, ale jest dużo ludzi, którzy robią dobrą robotę a pracują i sami sobie mieszkania remontują

Może dlatego że nie zawsze da się odłożyć mając wielkie serce i chęć pomocy? Jakbyś oglądał uważnie wyłapał byś moment w którym partnerka mówi o jego rodzinie i jak wygląda codzienność. Rozeznaj się zanim będziesz czegoś doszukiwał.
Mi jest wstyd za miasto które przyznaje takie mieszkania które są jednym słowem RUDEROM, w dodatku to wypychanie się do kamery „prezydenta miasta” to szczyt bezczelności.

w końcu p. Szelągowska wyremontowała preziowi mieszkanie za którego stan to on odpowiada, więc się powypychał z dumy, zamiast wstydu…

Spoko, to tylko luźne pytania. Poprostu dziwne to dla mnie że dorosły sprawny chłop o własny byt zadbać nie potrafi a przez tyle czasu pracy nie był w stanie się niczego dorobić. Miasto powinno nowe, wyposażone apartamenty dawać

Też ma takie odczucie

Gdzie ktokolwiek stwierdził, że Este się nie dorobił?

A czego się dorobił, że o podstawowe rzeczy o ktorych kazdy normalny czlowiek myśli w pierwszej kolejności, musi się dla niego ktoś inny postarać? To mnie właśnie zastanawia. Dorobił się czegoś, tylko nie tego, żeby żyć gdzie miał xD trochę to naciągane i cwaniactwem trąci

Przecież o nic nie prosił.

No i fajnie, ma chatę, dostał, wyremontowali. Chłop jak dąb, przez 9 lat w Anglii nie był w stanie zarobić, po powrocie też a tu proszę- można.
Nie zazdroszcze bo nie ma czego, tak się tylko zastanawiam jak to możliwe iczy napewno nie ma ludzi, którzy robią dobra robote dla innych i sami o siebie dbają
A za raplokal szacun, bo mega akcja

O już nie płacz, zgłoszę Cie do Dowborki, to może Ci wyremontuje Twoje!

Spoko, nie trzeba. Mam dwie ręce i tylko jedną lewą a przez pół roku można dużo zrobić samemu. Jakbyś chciał pomóc kredyt spłacać, to ci moge numer konta podać xD

Przestańcie…. W końcu miejska kamienica podskoczyła na wartości o 200% 😂

Nikt nie pamięta tego i nie bierze pod uwagę tego że:On bezinteresownie i charytatywnie też coś zrobił dla kogoś,w ramach wdzięczności ktoś zgłosił jego do programu Szelongoskiej,on nie prosił o to.Przykro się czyta ile w ludziach zawiesić. Nikt nikomu bezinteresownie niepomaga,a jeśli ktoś się taki znajdzie i ktoś chce odwdzięczyć się to ludzie psy wieszają.zNieocenisjmy kogoś nieznsjąc tylko przez zazdrość

Jak minął wszystkie achy i ochy spokojnie już władza z lokalowki policzy mu odpowiednio czynsz haha bo to hieny. Sami nie remontują lokali ale jak człowiek chce w godnych warunkach żyć to za podniesienie standardu życiowego najpierw odpuszczą jakiś włożony wkład a później inne stawki liczą bo np jest toaleta łazienka w lokalu a to w 21 wieku nie do pomyślenia więc hieny płacić będą kazać

I to jest absurd.Zgłoś się do programu, trochę ponarzekać, jak jest źle, nie dobrze,itd.I remont za darmo.Tylko żeby za rok nie był kolejny remont?Ale my Polacy jesteśmy Narodem naiwnym.A nie robów Nie brak.

Przykro się czyta jak żal ludziom tyłki ściska. Gó..no by zjedli spod siebie, a sąsiadowi to nawet raka zazdroszczą. Wstyd, wśród jakich ludzi żyję.

No i dobrze. Niech chłopak ma. Taki program. Każdy może zgłosić kogo chce.

Haha 9 lat w Angli to on by sobie kupił dom wszystk pod scenariusz i jeżeli nie utrzyma mieszkania to go czeka sroga kara a wy myślicie ze za darmo ma . Tak samo nasz nowy dom oni podpisują umowy ze sponsorami.

Dorote wypromowali sponsorzy, tu założyła worek i jest git,… pabianickie gwiazdy z TWA latają po ciucharniach, a i tak nikt ich nie dostrzega….może trzeba jednak chodzić w worku 🙂 ….

Mnie się wydaje , że to mieszkanie jest mu nie potrzebne. Dlaczego? Dlatego, że jak ktoś nie ma gdzie mieszkać to szybko mieszkanie sobie odświeży umebluje i zamieszka a jak przez pół roku nic nie robi to znakiem tego , że nie jest mu tak bardzo potrzebne jak to przedstawia.

W punkt… coś na rzeczy. Taka, trochę ustawka pod darmowy remont.

Brak centralnego wszystko na prąd, warunki straszne pato do kwadratu masakra podwórko matoł nic do tej pory sobie nie ogarnia!!!
Śpiewa ze jaranie zioła jest ok, to co myślicie że 9lat lat w Angli co robił -melo było hahaha

Czekam, czy ktoś wreszcie napisze, że zazdrości Łukaszowi wózka inwalidzkiego. Co za dno.