Strona główna Dzieje się Rozrywka To koniec kawiarni

To koniec kawiarni

2

Kolejni ajenci rezygnują z prowadzenia kawiarni w pomieszczenie na parterze Miejskiego Ośrodka Kultury. Przez ponad 2 lata działa tam Mok’a Cafe. 

Właściciele o zamknięciu kawiarni poinformowali na swojej stronie internetowej. – Ostatecznie zadecydowaliśmy o zamknięciu naszego lokalu. Powodów było sporo ale główny to nauka związana z doborem programu oraz grupy docelowej. Nasz program rozmijał się znacząco z grupą docelową z Miasta Pabianice co wpływało znacząco na wynik finansowy naszego przedsięwzięcia. Do 30 kwietnia 2015 realizowana będzie procedura zamknięcia – to jest sprzedaż wyposażenia, czyszczenie oraz inne prace niezbędne do oddania lokalu. Mamy zaplanowane 2 imprezy w soboty 11 i 25 kwietnia i wtedy właśnie tylko będzie otwarty lokal – tak brzmi komunikat.

W tym miejscu przez wiele lat działała Kawiarnia Artystyczne. Później Kuba Nowak z Blue Haze zrobił tam Jazz Bass Cafe. Następnie swoje studio miała w tym miejscu telewizja Pro-Mok.

REKLAMA
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Przypomnijcie jakie ambitne plany mieli jak się otwierali. Czego tam miało nie być…
A przy okazji – co z „Parkową”. Czy Sauter poniesie konsekwencje swoich głupich propozycji dotyczących wysokości czynszu? Może sam teraz weźmie „Parkową” w dzierżawę? Czy tylko jest mocny w gębie?

Klątwa Żurawskiego