Przygotowania do otwarcia centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia nabierają tempa. Prace budowlane postępują, a ok. 90 procent powierzchni zostało już wynajęte. To ostatni moment na to, aby rozwinąć swój biznes w Tkalni. Otwarcie obiektu nastąpi już w 2019 roku.

W inwestycji powstającej na terenie dawnej fabryki Krusche&Ender przy ul. Grobelnej 8. pojawi się około 40 sklepów. Oferta handlowo-rozrywkowa będzie składać się z rozpoznawalnych marek. Niektóre z nich pojawią się po raz pierwszy w Pabianicach, m.in. Smyk, Empik, House, Hebe czy Helios. Dodatkowo ofertę uzupełnią m.in. Reserved, Media Expert, Sinsay, Diverse, CCC czy Martes Sport. W obiekcie zaplanowano specjalny pasaż spełniający funkcję rynku miejskiego, w którym przewidziano m.in. miejsce dla lokalnych przedsiębiorców. Pozostały w nim do wynajęcia ostatnie wolne lokale o powierzchni od 15 mkw. do 50 mkw.

– Centrum Tkalnia sprzyja również rozwojowi lokalnej przedsiębiorczości. Obecnie zajmujemy się wynajmem ostatnich wolnych lokali – zależy nam na tym, aby ofertę wzbogaciły także lokalne działalności handlowo-usługowe i gastronomiczne. To doskonała okazja dla prowadzących miejscowy biznes, aby stać się częścią kompleksu, który na stałe wpisze się w tkankę miejską ze względu na doskonałą lokalizację, bogatą ofertę handlowo-usługową oraz funkcje rozrywkowe i rekreacyjne – mówi Paweł Bartosiak, Senior Leasing Consultant, odpowiedzialny za proces komercjalizacji obiektu z ramienia firmy BOIG Property Consulting.

Centrum Tkalnia będzie nie tylko nowoczesnym obiektem handlowym, ale także przestrzenią spotkań i odpoczynku. Położenie obiektu pomiędzy Polem Golfowym A&A Arkadia i Parkiem Słowackiego, oraz specjalnie wydzielona strefa, w której już od przyszłego roku będą organizowane eventy dla mieszkańców, będą dodatkowym magnesem przyciągającym przyszłych klientów. Obecnie w budowie są kolejne całoroczne atrakcje – Nowe Centrum Golfa wraz z grotą solną i tężnią solankową oraz strzelnica sportowo-rekreacyjna.

Zainteresowanych wynajmem prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu 503 122 224 lub adresem e-mail: p.bartosiak@boig.pl
REKLAMA