Strona główna Dzieje się Kultura Tańczymy, śpiewamy, malujemy… i nie tylko

Tańczymy, śpiewamy, malujemy… i nie tylko

0

Chcesz rozwijać pasje i talenty swojego dziecka, a może sam masz ochotę dołączyć do grupy teatralnej, plastycznej, czy fotograficznej? Zajrzyj do oferty Miejskiego Ośrodka Kultury, przy ul. Kościuszki 14. 

Jak co roku, do wyboru jest kilka sekcji artystycznych. Zapisy ruszyły już pełną parą. Spory wybór mają najmłodsi, instruktorzy zapraszają ich na zajęcia taneczne, wokalne, aktorskie, plastyczne, muzyczne oraz fotograficzne. Jest też nauka gry na gitarze oraz warsztaty z baletu, a dla najmłodszych dzieci zajęcia ze sztuką poprzez zabawę.

Przygodę z ruchem i zabawą w grupie mogą rozpocząć już 6 miesięczne maluszki. Dla nich, w asyście opiekunów, prowadzone są zajęcia ogólnorozwojowe – Bim Bam Brzdąc.

Do zabawy zaprasza również „Akademia Wyobraźni” oferująca dzieciom w wieku 5-8 lat program wczesnej edukacji kulturalno-rozwojowej i animacyjnej. Dzieci mogą uczęszczać też na rytmikę, rozwijać swoje umiejętności taneczne i wokalne, uczyć się gry na skrzypcach czy gitarze. Sporym zainteresowaniem cieszy się również sekcja szachowa.

Koszt tych zajęć to 25 zł dla mieszkańców miasta posiadających kartę Pabianiczanina. Najwięcej, bo nawet 45 zł zapłacą chętni spoza Pabianic. Ulgi mają rodziny wielodzietne z Kartą Dużej Rodziny.

 

W ofercie MOK-u jest również wiele zajęć dla dorosłych, m.in. te prowadzone w języku angielskim – dla początkujących i zaawansowanych. Jest sekcja kabaretowo-estradowa, grupy teatralne, rękodzielnicze i plastyczne. Ceny wahają się tutaj od 20 zł do nawet 135 zł miesięcznie dla tych, którzy nie mieszkają w Pabianicach.

Szczegóły na stronie http://mokpabianice.eu/226-oferta.html.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments