Strona główna Aktualności Z miasta Tak zmienił się „brzydal” z ulicy Zamkowej

Tak zmienił się „brzydal” z ulicy Zamkowej

3
Staraniem mieszkańców bloku przy ul. Zamkowej 48B staje się on coraz ładniejszy. A jeszcze kilkanaście tygodni temu odpadał z niego tynk.

Stojąc przy głównej ulicy Pabianic był jej fatalną wizytówką. Na szczęście „znalazły się” pieniądze na to, aby go odnowić.

Prace, w zakres których weszło m.in. docieplenie ścian i dachu oraz położenie nowej elewacji, ruszyły w maju. Znaczna ich część została już wykonana, co widać na pierwszy rzut oka – brudne i odrapane wcześniej ściany są teraz biało – szare, z kolorowymi akcentami. Definitywny finał robót nastąpi prawdopodobnie na początku października.

Inwestycję zleciła wspólnota mieszkaniowa, która wygospodarowała na ten cel własne środki i zaciągnęła pożyczkę termomodernizacyjną.

Blok nie był odnawiany z zewnątrz od czasu oddania go do użytku, czyli od ponad pięćdziesięciu lat.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jest lepiej niż na blokach PSM, ale wciąż nie wzorowo.

Wspólnota dba o każdy grosz wydatkowaniu na obrany cel. Jakość materiałów i firma budowlana też odpowiednio sprawdzona. A PSM złodziejstwo na złodziejstwie i marnotrastwo materiałów. Mój blok ocieplana firma z Ukrainy i chyba z Afganistanu. Masakra i hamstwo. Dramat w wykonaniu.roboty. fuszerka na fuszerce.

Dla PSM ociepla budował lub sawbud