Strona główna Dzieje się Rozrywka Tak się bawił Dobroń (WIDEO)

Tak się bawił Dobroń (WIDEO)

0

Amfiteatr w dobrońskim parku pękał w szwach podczas występu zespołu discopolowego Basta. Wcześniej trzykrotnie bisowała Wanda i Banda. 

To była udana impreza zorganizowana z okazji XXVI Dni Dobronia. Występy na scenie rozpoczęły się o godz.15.00. Zaprezentowały się dzieci z przedszkola i Szkoły Podstawowej w Dobroniu i Mogilnie Dużym, Zespołu Szkół w Dobroniu oraz Szkoły Podstawowej w Chechle. Po oficjalnym otwarciu wystąpiła orkiestra dęta z Dobronia, zespół mażoretek „Szafirki” oraz Fresh Move.

O godz. 19.30 na scenę wyszła Wanda Kwietniewska z zespołem. Zagrali największe przeboje: „Nie będę Julią” czy „Siedem życzeń”. Publiczność nie dała szybko zejść muzykom ze sceny i były trzy bisy.  Po krótkiej przerwie rozpoczął się występ zespołu Basta. Discopolo przyciągnęło tłumy do amfiteatru.

Dziś (21 czerwca) odbędzie się Festiwal Folkloru. Zaprezentuje się 5 zespołów pieśni i tańca, które o godz. 15.00 przemaszerują sprzed szkoły przy ul. Sienkiewicza 1 do Gminnego Parku w Dobroniu. Po występach tanecznych zagra kapela ludowa z Łowicza.

 

 

REKLAMA