Strona główna Aktualności Z miasta Tak cieszy się prezydent (ZDJĘCIA)

Tak cieszy się prezydent (ZDJĘCIA)

6

Grzegorz Mackiewicz, choć nieoficjalnie, jest nowym prezydentem Pabianic. Jego sztab wyborczy świętuje w restauracji hotelu Włókniarz.

Mackiewicz wygrał z przewagą prawie 5000 głosów. Choć Miejska Komisja Wyborcza nie wprowadziła do systemu danych wszystkich obwodów, wiadomo kto wygrał. W sztabie Grzegorza Mackiewicza zaczęto świętowanie. Najpierw były gratulacje i uściski.

Końcowe nieoficjalne wyniki: Mackiewicz 11788 (63,08%), Ciebiada 6900 (36,92%). Frekwencja 33,86%.

 

REKLAMA
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo dla pabianiczan, teraz w mieście nie zostanie zrobione nic. Z prostej przyczyny, większość w radzie ma PiS, prezydent pro PO we wszystkim będą się spierać. Gratulacje

No co ty gadasz ? 😉 C. był najlepszym kandydatem PISu (dobre no nie ?) – przecież jedyny – nie omylny – wódz go poklepał/przyklepał/na maścił etc. To, że Stanek miał dużo większe szanse i był pod każdym względem lepszym kandydatem niż C, jest nie istotne. W totalitarnych systemach jest tylko jeden wódz, jedna partia, jeden kraj i tylko wódz ma rację… Dziękujemy ci S. C. Johnson… (gdy by nie ty, to Nasze miasto miałoby problem)

Mackiewicz ok, ale jak patrzę na jego otoczenie, to zaczynam się bać. Pani z lewej, która się tak cieszy, to jaką funkcję będzie pełniła? Mówię o tej najstarszej. I zabierajcie się do roboty ludzie, bo 4 lata szybko mijają.

Aniołek Grzesia

Ludzie znowu jątrzycie, rada miasta to organ reprezentujący mieszkańców i w ich imieniu ma działać dla dobra tego miasta, radny to służba dla mieszkańców.
Przestańcie majaczyć.

Teraz za Mackiewicza niech wybiorą jakąś rozsądną osobę OBY nie był to GÓRNY!!