Strona główna Aktualności Z miasta Ciebiada pogratulował nowemu prezydentowi

Ciebiada pogratulował nowemu prezydentowi

21

Krzysztof Ciebiada przyjechał do hotelu Włókniarz, żeby pogratulować wygranej Grzegorzowi Mackiewiczowi.

Choć nowy prezydent odebrał od swojego konkurenta gratulacje telefoniczne, kandydat Prawa i Sprawiedliwości o północy przyjechał osobiści uścisnąć dłoń zwycięzcy. Towarzyszyli mu Jarosław Kosmala oraz Maciej Łuczak. – Świetny wynik – powiedział Ciebiada.

Nieoficjalne wyniki: Mackiewicz 11788 (63,08%), Ciebiada 6900 (36,92%). Frekwencja 33,86%.

REKLAMA
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

11.788 głosów na człowieka, który nic nie zrobił jako zastępca Dychty. Żałosny i głupi narodzie – ocknij się !!!

6900 głosów na człowieka, który nie zrobił nic poza prowadzeniem zakładu krawieckiego. To jest dopiero powód do zastanawiania się nad tępotą umysłową narodu.
Trzeba było aż drugiej tury, by udowodnić, kto powinien piastować to stanowisko.
Grzesiek nie jest ideałem (bo kto jest?), ale ma jakieś doświadczenie w tych sprawach, pan Ciebiada – zero.

i co jesteś dumny z tego co napisałeś ,jesteś dumny że Habura będzie naszym starostą po raz trzeci i po raz kolejny da podwyżkę bratu leniuchowi jesteś dumny z najbiedniejszego miasta w kraju?
i to nazywasz doświadczeniem cóż za prostackie myślenie z twojej strony

Możesz być pewien, że wybór, jaki tu zaistniał jest efektem logiki i rozsądku 60% głosujących. ich też nazwiesz prostakami, bo śmieli mieć odmienne zdanie od ciebie? Nie potrafiłbym się pogodzić z faktem odwrotnej sytuacji, w której byle kto, ale sprzedający się z uśmiechami na twarzy na setkach plakatów wyborczych, nie mający żadnego doświadczenia ani sensownego planu – miałby sterować Pabianicami. Równie dobrze można by oddać – w takiej sytuacji – ten fotel losowej osobie, kompletnie nieznającej się na rzeczy. To już przerabialiśmy nie raz w historii, zarówno miasta, jak i kraju. Pomyśl o tym, kiedy następnym razem będziesz chciał się… Czytaj więcej »

a to na pewno hotel Włókniarz? Baba Jaga za winklem?

Dychto też się cieszy w końcu zostanie wiceprezydentem.

Frekwencja poraża…

Ale jaja jakby Dychto został wice hahahaha

No i tak będzie

Teraz wszystko zależy od PiSu i BSR, jeśli się dogadają to PiS i BSR mają władzę w radzie miasta i powiecie, a wtedy pewnie Ciebiada na wice albo starotstę. Jak się nie dogadają to w radzie miasta PiS wszystko będzie blokował, a w Powiecie będą musieli BSR + PO+ SLD zrobić koalicję, ale raczej będzie im trudno, zwlaszcza po tym jak Gryglewski poparł Ciebiade.

Nie po to Habura popierał Mackiewicza aby teraz ten dogadywał się z PiS. W powiecie wystarczy BSR + PO aby mieć większość. W mieście trzeba trochę poczekać aż PiS się zacznie dzielić. Grupa 3 – 4 osób wystarczy aby stworzyć z BSR i PO stabilną większość.

SLD zostaje z niczym.

Zobaczymy jak pójdą wybory uzupełniające do Rady Miasta, bo kogoś trzeba wybrać na miejsce Mackiewicza.

coś już nieaktualne informacje, a rada?
i z pisu poodchodzą, bo, kto bedzie rządził w mieście i powiecie?
kto może załatwić stołki w spółkach miejskich?
tylko PO+BSR.
a ci radni nowo wybrani?
Ktoś ich zna?
zresztą od Pisu się uczą taśmy Begerowej.
Nie zdziwię się jak Ch. zmieni barwy, i dostanie dobrą robotę, od razu lepsze pióro może być.

Laweciarz to ty jesteś głupi jeśli nie umiesz uszanować demokracji a na ból dupy proponuje ci maść

albo odrobinę wazelinki 🙂

Wybory pokazują że w Pabianicach ludziom żyje się wyśmienicie, skoro tylko co 3 mieszkaniec interesował się wyborami. Władza w naszym mieście od dawna wybiera się SAMA. Wystarczy policzyć ilu mamy urzędników i pracowników spółek miejskich, dodajmy ich rodziny i znajomych i robi się kilka tyś głosów. A Ci ludzie w niemalże 100% maszerują jak żołnierze na wybory, bo to ich byt – ich chleb. Duża część ma świadomość że mimo braku kwalifikacji pracuje dzięki wujkowi, cioci. Gdyby nie ten fakt, mieli by ogromne problemy na naszym rynku pracy. Szkoda że ludzie tego nie rozumieją i nie chodzą na wybory tylko… Czytaj więcej »

Haha 🙂

No i pięknie wszyscy się cieszą piątki zbijają bo stara kadra zostanie Mackiewicz nic nie zrobił i nic nie zrobi daje sobie rękę uciąć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pabianice to dno bezrobocie zero perspektyw dla młodych a wszyscy ludzie którzy głosowali na m mogą sobie pluć i na srać na samych siebie gratuluje mózgów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czyli Berner był super?
Winiarski też?

kiedyś komuna teraz PO i BSR. Brawo ludziki debi.lne

Szanowni przedmówcy. Ani doświadczenie, ani wykształcenie (no może poza ukończona podstawówką) nie jest potrzebne do piastowania urzedu w naszym kraju. Całą robotę odwalają mrówki urzednicy oraz doradcy miłosciwie nam panujących Prezydentów, Burmistrzów, Wójtów i Starostów. Czy Wy nie wiecie, że Ci ludzie sami nic nie wytwarzaja? Na ich sukces charuje sztab ludzi, którzy wykonują mrówczą robotę żeby ci ludzie spijali śmietankę. Nie wielbcie tych ludzi tylko dlatego, że umieją się odnaleźć w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Proszę również nie oczerniać Pana Mackiewicza ponieważ wygrał w demokratycznych wyborach i rozliczany być powinien po conajmniej połowie kadencji. PS. Gratulacje dla obu… Czytaj więcej »

tym razem wpis bez błędów ortograficznych – brawo!