Strona główna Aktualności Szpital ma kontrakt z NFZ na badanie tomografem komputerowym

Szpital ma kontrakt z NFZ na badanie tomografem komputerowym

0
Pracownia Tomografii Komputerowej Pabianickiego Centrum Medycznego pozyskała kontrakt Narodowego Funduszu Zdrowia na świadczenie usług medycznych.

PCM pozyskało kontrakt na prowadzenie bezpłatnych badań dla pacjentów ze skierowaniem z sygnaturą NFZ poradni specjalistycznej wystawionym przez lekarza specjalistę. Do tej pory prowadzone były jedynie badania komercyjne i na zlecenie oddziałów szpitala.

Pacjenci będą mogli skorzystać z diagnostycznych badań specjalistycznych, takich jak badania głowy i szyi, klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy, zatok czy układu kostno-stawowego za wyjątkiem badania tomografii mięśnia sercowego.

Pracownia wyposażona jest w nowoczesny tomograf komputerowy GE Brightspeed 16 Elite. Świadczenia realizowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00

Zapisy na badania rozpoczną się od dnia 15.06.2019 r. .Zapisać można będzie się osobiście (rejestracja Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Elektrodiagnostyki, telefonicznie (42 22 53 830) lub drogą elektroniczną poprzez E-Rejestrację dostępną na głównej stronie portalu pcmnzoz.pl. Pacjenci, którzy wybiorą te dwie ostatnie formy zapisów muszą dostarczyć oryginał skierowania w ciągu 10 dni roboczych, ze względu na konieczność weryfikacji skierowania. Niespełnienie tego wymogu spowoduje wykreślenie pacjenta z kolejki oczekujących.
REKLAMA
Poprzedni artykułSpłonęło mieszkanie w bloku. Przez wadliwą wtyczkę elektryczną
Następny artykułAwaria za awarią. Torowisko nie daje rady…
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments