Strona główna Aktualności Z miasta Szkoła na zdalnym nauczaniu, grupa przedszkolna na kwarantannie

Szkoła na zdalnym nauczaniu, grupa przedszkolna na kwarantannie

18

Kolejne perypetie związane z epidemią koronawirusa. Chorobę wykryto u jednej z uczennic Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Gdańskiej i u pracownika w Przedszkolu Miejskim nr 8 przy ul. św. Jana 43.

W związku z chorobą uczennicy dyrekcja szkoły samodzielnie podjęła decyzję o zawieszeniu zajęć stacjonarnych, choć nie ma oficjalnego stanowiska Sanepidu w tej sprawie. Jak udało nam się ustalić, pabianicka stacja sanitarno-epidemiologiczna nie zdążyła sporządzić odpowiednich pism, bo w piątek o godz. 15.00 zakończyła pracę. Kwarantanną objęci zostali wszyscy uczniowie oraz nauczyciele, którzy mieli kontakt z chorą.

Na kwarantannę „wysłana” została grupa nr III w PM nr 8. Koronawirusa stwierdzono u jednego z pracowników.

Biuro prasowe wojewody łódzkiego podało, że aktualnie w naszym powiecie 77 osób choruje na COVID-19. 7 o chorobie dowiedziało się w ciągu minionej doby. 334 osoby przebywają na kwarantannie.

AKTUALIZACJA:

W niedzielę o godz. 16.30 rzecznik prasowy urzędu miejskiego informuje:

U jednego z pracowników z kierownictwa Urzędu Miejskiego potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dzisiaj (niedziela) otrzymał wynik testu, który okazał się pozytywny. Zrobił test po konsultacji z lekarzem ze względu na złe samopoczucie. Czuje się dobrze, przebywa w domu na kwarantannie. 9 innych pracowników UM, którzy mieli z nim bezpośredni kontakt, przez kilka dni pozostanie w domu i będzie pracować zdalnie. Prezydent Grzegorz Mackiewicz czuje się dobrze, pracuje stacjonarnie i nie pozostaje w izolacji domowej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ale durnota… skończcie ten cyrk.

PRZEZ TAKICH JAK TY WŁAŚNIE JEST TEN CYRK.LUDZIE CO WAM SZKODZI ZAŁOŻYĆ MASECZKĘ? JAK BYS WYLĄDOWAŁ NA KWARANTANNIE A TWÓJ BLISKI W SZPITALU SZYBKO ZMIENIŁBYŚ ZDANIE.

Ja nawet powiem więcej,maskę powinien każdy nosić, który jest przeziębiony, a wychodzi w miejsce publiczne, tak, jak to ma miejsce w Japonii 🙂

Sranie w banie. W tamtym roku i lata wstecz ludzie chorowali w tym okresie na grype czy inne przeziebienie i nikt nie byl wysylany na zadna kwarantanne, a ludzie i tak ladaowali w szpitalu. Otworzcie oczy ludzie i patrzcie co sie odwala w nasyzm kraju. W mediach cały czas tylko covid srovid bo innego tematu nie ma masakra

Ten cyrk nie skończy się prędko. Wielu bierze kasę za podsycanie strachu. Myślisz, że łatwo zrezygnują ?

A co Ci przeszkadza chodzić w masce spawalnicze ?
Chcesz ? to noś 😊

Maseczkr ?;) szmatka uchroni Cię przed wirusem? Bozee widzisz i nie grzmisz

Sanepid nie ma czasu, ale żeby się dop!3″®do!ć za kran to Cz@s m@

Ten wirus to straszna bestia, wie w jakich godzinach pracuje sanepid.

Przez takich idiotów, którzy są mądrzejsi od lekarzy wirusologów, ten cyrk się szybko nie skończy.

Popieram

W najbliższą sobotę o 15 na Placu Wolności w Łodzi będzie można wyrazić swoje zdanie na temat koronościemy.

LUDZIE WEŹCIE SIĘ
OPAMIETAJCIE !!!!
PRZEZ TAKICH JAK WY
WSTRZYMUJECIE CAŁY PLAN .
ZAŁÓŽCIE WRESZCIE TĄ MASECZKE
CO WAM SZKODZ
I A PÓŹNIEJ BĘDZIE JUŻ Z GÓRKI
TAK JAK NA TELEDYSKU SPRZED OK 20 LAT
https://youtu.be/lknW2mzXMMY

Taki sobie obrazek.

cov.jpg

99 procent z tego to nieprawda. Komu zależy żeby takie bzdury udostępniać ?

Nieprawda bo …..?

Nie wiem czy wiecie ale wchodzą nowe wytyczne dla lekarzy: będą mieli oficjalnie już płacone za każdego, któremu wpiszą „covid”!!! Jak myślicie, o ile % wzrośnie plandemia? Przecież to już jest jawna kpina z nas wszystkich! 10.X, W-wa – protest STOP COVIDOWEJ FARSIE! Nie bądźcie bierni. Przyjeżdżajcie walczyć o osobistą wolność! Póki ją jeszcze macie! Serio!

Dlaczego śmierć całej rzeszy ludzi we Włoszech poszła na marne- nie spowodowała, by ludzie się opamiętali i przejrzeli na oczy. Dlaczego każdy z nas m u s i mieć kogoś bliskiego zmarłego na tę zarazę, by dotarło jaka straszna choroba na nas spadła. Czy wg anty-covidowców reportaż z Bergamo był jedną wielką inscenizacją?